Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Happy Days Studios

Řecko, Kréta, Malia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Poloha

Rodinný komplex se nachází v letovisku Malia, které je vzdáleno pouhých 33 kilometrů od města Heraklion a 28 kilometrů od mezinárodního letiště. Malia je vyhledávané letovisko pro možnost relaxační, ale i aktivní dovolené. Centrum tohoto letoviska je vzdáleno pouze 450 metrů, nejbližší bary a restaurace jsou vzdáleny 150 metrů. V centru se také nachází zastávka místní autobusové dopravy, odkud je dobré spojení do dalších měst.

Popis

Pro hosty je zde k dispozici recepce, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, bar u bazénu.
Písečná pláž je vzdálena cca 1700 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži, Wi-fi připojení. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

K dispozici jsou tyto typy pokojů: Studio pro 2 osoby - vlastním sociální zařízení - koupelna se sprchou - vysoušečem vlasů - klimatizace (za poplatek) - televize - Wi-fi připojením (za poplatek) - chladnička - kuchyňský kout - balkonem nebo terasou. Apartmán pro 2 osoby - vlastním sociální zařízení - koupelna se sprchou - vysoušečem vlasů - klimatizace (za poplatek) - televize - telefon - Wi-fi připojením (za poplatek) - chladnička - kuchyňský kout - balkonem nebo terasou. Studio Superior pro 2 osoby - vlastním sociální zařízení - koupelna se sprchou - vysoušečem vlasů - klimatizace (za poplatek) - televize - Wi-fi připojením (zdarma) - chladnička - kuchyňský kout - kávový servis - balkonem nebo terasou. Apartmán Superior pro 2 osoby - vlastním sociální zařízení - koupelna se sprchou - vysoušečem vlasů - klimatizace (za poplatek) - televize - telefon - Wi-fi připojením (zdarma) - chladnička - kuchyňský kout - kávový servis - balkonem nebo terasou. Studia a apartmány jsou jedna místnost.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat