Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Fragiskos

Řecko, Kréta, Matala

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Poloha

Hotel se nachází nedaleko centra letoviska Matala, v těsné blízkosti krásné a známé písčité pláže (cca 50 m) Matala, která získala ocenění modré vlajky. Modrá vlajka symbolizuje čistotu a bezpečnost. Pláž měří 250 metrů na délku a 45 metrů na šířku. Nejbližší restaurace cca 20 m, obchod cca 40 m. Zastávka autobusu přímo před hotelem. Letiště cca 75 km.

Popis

Hotelový areál, tvořený hlavní budovou a 5 dalšími 1patrovými budovami s celkem 70 pokoji, nabízí menší vstupní místnost s recepcí a TV, restauraci s výhledem na moře, bar, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, malé jednoduché fitness, stolní tenis, pétanque, volejbal, basketbal, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu.Pro děti: dětský bazén, dětská postýlka.

Stravování

Polopenze.
All inclusive: během jídla místní vína, místní piva, karafa vody, ovocné džusy, soda. Studený snack 10:00 - 18:00 v Pool Baru. Nápoje jsou servírovány ve skle v časovém rpozmězí 10:30-23:00 - místní nápoje - ouzo, raki, místní brandy, piva, překapávaná káva, čaj, nealko nápoje, místní vína, koktejly a místní alkohol ( whisky, vodka, rum a gin). Služba all inclusive nezahrnuje importované nápoje, jsou za extra příplatek. Po 23:00 hodině se všechny nápoje platí. All inclusive končí v den odjezdu v 15:00 hodin.

Snídaně: bufetové.
Večeře: bufetové.

Ostatní

Hotel s výbornou polohou v blízkosti jedné z nejoblíbenějších pláží Kréty. Vhodnější pro nenáročné klienty všech generací. ,
Poznámka: v tomto hotelu jsou služby delegáta zajištěny pouze na telefonu, veškeré informace obdržíte od našich delegátů po příletu do destinace. V termínu 16.07. - 18.07.2017 se koná v Matale festival Hippies - v letovisku je větší počet návštěvníků, hluk z koncertů.

Ubytování

Zařízené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti mají koupelnu/WC, telefon, trezor(za poplatek), klimatizaci (5 EUR pokoj/den), TV, telefon, lednici a balkon či terasu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat