Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Sokol Resort Hotel

Řecko, Kréta, Plakias

Sokol Resort Hotel (hlavní fotografie)
  • Sokol Resort Hotel (fotografie 2)
  • Sokol Resort Hotel (fotografie 3)
  • Sokol Resort Hotel (fotografie 4)
  • Sokol Resort Hotel (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Počasí
26 °C – Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

U nádherné pláže Damnoni nákupní možnosti v okolí zastávka místní dopravy cca 100 m.
Hotel prošel v zimě 2020 celkovou rekonstrukcí, leží ve svahu nad nádhernou písečnou zátokou Damnoni Bay s pozvolným vstupem do vody. Na opačné straně zátoky najdete řadu malých soukromých pláží. Damnoni leží necelé 3 km od známého většího letoviska Plakias s řadou taveren, barů a obchůdků. Obě letiště v Chanii i Heraklionu jsou vzdálená okolo 100 km. Doporučujeme i výlet do nedalekého Rethymna, Mataly atd.

Popis

Jde o celkově rekonstruovaný 4* hotel s 53 novými pokoji rozmístěnými v 5 samostatných budovách. U vstupu najdete menší recepci a hlavní restauraci. Součástí hotelu je venkovní sladkovodní i dětský oddělený bazén, pool bar a odpolední snack bar. Lehátka i slunečníky jsou zdarma u bazénu tak i na pláži, kde najdete i bohatou nabídku vodních sportů. Hotel nabízí kromě pobytu na pláži trekking po okolních horách, pronájem kánoí, jízdních kol či aut. Díky poloze doporučujeme nejen výlety po jižním pobřeží, ale po krátkém přejezdu hor se dostanete i na severní stranu ostrova. Jde o velice dobře položené strategické místo sloužící k poznání celého ostrova či minimálně jeho střední části. Hotel organizuje pravidelné řecké večery, soft animace a zajišťuje zdarma pravidelnou dopravu minibusem na blízkou písečnou hotelovou pláž.

Sport a zábava

Zábava.
Řecké večery pořádané hotelem.

Ubytování

Najdete zde 32 Superior DBL pokojů (19-23 m2), 15 Superior triple pokojů (27-30 m2), 4 jedno ložnicové a 2 dvou ložnicové suity vše s bočním výhledem na moře. Mají sociální příslušenství se sprchou/vanou, fén, individuální klimatizaci i trezor v ceně (zdarma), novou Smart-TV, mini ledničku, varnou konvici na čaj a kávu a balkón. Podlaha je krytá dlažbou či laminátovou podlahou.
Superior pokoj 2 osoby.
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SMART TV, minilednici a trezor, coffee/tea set, balkón nebo terasu.
Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky pro dítě.
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SMART TV, minilednici a trezor, coffee/tea set, balkón nebo terasu.
Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SMART TV, minilednici a trezor, coffee/tea set, balkón nebo terasu.

Stravování

Hotel nabízí kvalitní celodenní stravování formou All inclusive bufetu s odpolední svačinou až do 22 hodin.

Ostatní

Rychlý přehled:

  • Skvělý poměr ceny a kvality možnost ubytování až 2 dětí vysoká kvalita stravování zajímavá místa v okolí.
  • Jde o klidné a turisty vyhledávané místo na jižní Krétě, moderní hotel po totální rekonstrukci (2020), kde najdete nepřeplněnou dlouhou písečnou pláž. Místo nabízí nepřeberné množství výletů po okolí, nezapomenutelné historické i přírodní krásy okolní přírody, víc než dobrý poměr ceny a kvality poskytovaných služeb. Nespornou výhodou je i ubytování dětí až do 14 let zdarma.
  • Www.sokol-resort.gr.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat