Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

May Beach Hotel

Řecko, Kréta, Rethymno

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Bouřka
Cena za osobu od 17 090 Kč

Dostupných: 404 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Jedná se o menší rodinný hotel s celkovou kapacitou 76 pokojů v několika kategoriích. Areál tvoří hlavní budova s několika křídly a areál bazénu obklopen bujnou udržovanou zahradou skýtající stín palem a dostatek prostoru k relaxaci. Uvítá Vás moderní vstupní hala s recepcí a výtahy, lobby s vnitřním koktejl barem, dále Vám bude k dispozici hlavní restaurace s otevřenou terasou, pool bar-taverna s prostornou terasou, internetový koutek (za poplatek), společenská TV místnost, herna, ve vnějších prostorách velký hlavní bazén, dále dětský bazén se skluzavkami, sluneční terasy s lehátky a slunečníky (zdarma, na pláži za poplatek), nechybí dětské hřiště, menší sportoviště a privátní parkoviště (rovněž zdarma). WiFi připojení je k dispozici ve společných prostorách (zdarma). Na pláži lze využít nabídky střediska vodních sportů nebo potápěčské báze.

Ubytování

Prostorné a komfortně zařízené hotelové pokoje, laděné do pestrých barev, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, SAT-TV, rádio, WiFi připojení (zdarma), minilednici (za poplatek), trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. V nabídce jsou standardní pokoje s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje s kapacitou 2-4 osoby.
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, SAT-TV, rádio, WiFi připojení (zdarma), minilednici (za poplatek), trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře formou bufetu ), lze sjednat all inclusive - plná penze formou bufetu, během dne lehké občerstvení (snack, káva, čaj, zmrzlina), neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.

Ostatní

Výborný poměr ceny vůči kvalitě možnost stravování all inclusive možnost rodinných pokojů pro 4 osoby rodinná atmosféra a kvalitní servis.
Stravování formou bohatého bufetu.
Příjemný hotel s rodinnou atosférou a skvělou polohou. Velice oceňujeme všudypřítomnou zeleň, vybavenost hotelu, možnost stravování, variabilitu ubytování a snadnou dostupnost zajímavých míst. Hotel je navíc vstřícný rodinám s dětmi.
Https://www.may-hotel.gr.

Poloha

Písečně-oblázková pláž 200 m nákupní možnosti v dosahu 10 min historické rethymno 4 km město Heraklion 75 km.
Tento nově zrekonstruovaný (2010-11) hotelový komplex se pyšní skvělou polohou v klidné lokalitě střediska, jen 200 m od písečně-oblázkové pláže. Nákupní možnosti, taverny a kavárny, půjčovny vozidel či středisko vodních sportů jsou hostům k dispozici v blízkosti hotelu, rovněž tak zastávka místní autobusové dopravy, kterou se lze snadno dopravit do okolních míst. Historické městečko Rethymno je vzdáleno pouhé 4 km, město Heraklion 75 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat