Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Castello Boutique Resort & Spa

Řecko, Kréta, Sissi

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Skoro zataženo
16 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 14 990 Kč

Dostupných: 1 115 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Stylový kvalitní design je charakteristickým znakem tohoto luxusního 5hvězdičkového hotelu, který se nachází na Krétě v tradiční přímořské vesnici Sissi. Tento hotel je zaměřený na náročnou klientelu a nabízí impozantní sladkovodní bazén s optickými efekty a nejmodernější wellness s krytým bazénem.. Toto místo je ideální jak pro odpočinek a čerpání energie, tak i pro sportovní vyžití. Castello Boutique Resort & Spa je Váš útěk do soukromého světa luxusu!

Popis

Recepce 24 hodin denně, restaurace, Wi-Fi, lobby bar, klimatizace, spa centrum, kadeřnictví, salon krásy, dětský klub, tělocvična, soukromé parkoviště, bazén s barem, prádelnaCheck-In ve 13:00, Check-Out ve 12:00.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny: : Velká manželská postel nebo oddělená lůžka spolu s křesly a psacím stolem. Klimatizace, telefon, internet, TV, trezor, koupelna ( vana či sprcha, WC, fén), tea & coffee služby. Balkon s působivým panoramatickým výhledem nebo terasa cca 10 m2 s lehátky. Možnost ubytování s individuálním bazénem nebo vířivkou pro 2 osoby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat