Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aggelo

Řecko, Kréta, Stalida

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 16 990 Kč

Dostupných: 76 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou a s dobrou polohou u centra letoviska a nedaleko pláže je vhodný pro nenáročné klienty, především páry všech věkových kategorií. K hotelu patří taverna Kostas Golden Beach s vynikající řeckou kuchyní.

Poloha

Hotel leží cca 150 m od centra letoviska Stalida, 30 m od písčité pláže, která je v dosahu přes místní komunikaci – promenádu spojující střediska Stalida a Malia. V blízkosti hotelu je mnoho obchůdků, taveren, kaváren a barů. Zastávka autobusu cca 500 m, Malia cca 1,5 km, letiště cca 30 km.

Popis

Hotel se skládá ze 35 pokojů v hlavní budově a 4 rodinnými bungalovy v samostatné budově nabízí vstupní halu s recepcí, výtah, restauraci, bar, sladkovodní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, kostelík v areálu hotelu.Pro děti: dětská postýlka zdarma (na vyžádání, nelze nad maximální obsazenost pokoje).Internet: WiFi zdarma v oblasti recepce (občasné výpadky připojení).

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní budově hotelu mají koupelnu se sprchou/WC, TV, fén, lednici, balkon či terasu. Dítě do 2 let věku se počítá jako osoba do maximální obsazenosti pokoje. Vedle hlavní budovy se nacházejí přízemní rodinné pokoje), které prošly kompletní rekonstrukcí, ložnice jsou oddělené dveřmi, maximální obsazenost 4 osoby + dítě do 2 let věku v postýlce.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat