Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Cactus Beach

Řecko, Kréta, Stalida

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Popis

Písečná pláž cca 20 m (pouze přes pobřežní ulici). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážový bar.375 pokojů rozdělených do několika budov. V hlavní budově přijímací hala s recepcí (trezory k pronajmutí, cca 3 €/den), klimatizovaná restaurace, 2 a-la carte restaurace (italská, řecká), bar a obchod. V rozlehlé zahradě 3 sladkovodní bazény, opalovací terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, 3 snack bary.WiFi v celém hotelu za poplatek.Vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma) a židličky v restauraci.

Poloha

Živá atmosféra, na okraji letoviska Stalis. Možnosti pro nakupování a zábavu, jak v letovisku Stalis, tak v letovisku Malia. Letiště Heraklion cca 33 km.

Sport a zábava

Zdarma: stolní tenis, plážový volejbal, šipky. 6x týdně denní a večerní animační program v amfiteátru nebo na terase. Za poplatek: biliár, fitness (v sesterském hotelu Cactus Royal), minigolf, tenis (osvětlení zdarma), vodní sporty na pláži.V sesterském hotelu Cactus Royal. Za poplatek: parní lázeň, masáže, sauna a vířivka.

Ubytování

Dvoulůžkové superior pokoje (A2B/A3B/G2B/G3B): sat. TV, fén, telefon, malá chladnička, klimatizace, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa.Dvoulůžkové superior pokoje (A2E/A3E): ve vedlejší budově, spojení podchodem, jinak jako A2B.Jednolůžkové pokoje (A1A): bez klimatizace, jinak jako A2B.Rodinné pokoje (A2D/A3D): 1 prostornější místnost, jinak jako A2B.Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako A2B.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeři je požadováno vhodné oblečení. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Snacky, káva, zákusky a zmrzlina od 15.00 do 16.00 h. u bazénu. Plážový bar od 11.00 do 17.00 h. 1x za pobyt možnost večeře v italské a-la carte restaurace a 1x za pobyt večeře v řecké "taverně" (pouze v hlavní sezoně, nutná rezervace).

Ostatní

Velmi oblíbený hotel u stálých hostů. Široká nabídka zábavních služeb pro celou rodinu. V blízkosti centra letoviska.
Info: místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
GPS: 35.291191, 25.438978.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat