Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Malliotakis Beach

Řecko, Kréta, Stalida

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště

Stravování

Snídaně.

Ubytování

V hotelu nabízíme: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (výhled do krajiny) Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (výhled na moře) Třílůžkový pokoj (výhled do krajiny) Třílůžkový pokoj (výhled na moře) - prostorné pokoje - rádio - SAT/TV - fén - klimatizace - chladnička - koupelna se sociálním zařízením a sprchovým koutem - balkon nebo terasa - trezor (za poplatek).

Ostatní

Služby za poplatek: trezor (cca 3 EUR/den), klimatizace (cca 7 EUR/den), lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Hotel Malliotakis Beach se nachází u úžasné písečné pláže Stalida (nebo Stalis). Hotel je vhodný pro ty kteří hledají perfektní dovolenou na pláži. Každý den si zde můžete užívat romantický západ slunce. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 30 km. Rušná letoviska Hersonissos a Malia jsou vzdálena 3 km. V okolí hotelu se nachází taverny, restaurace, supermarkety atd.

Popis

- 30 pokojů - Wi-Fi - bazén - lehátka a slunečníky u bazénu - dětský bazén - TV místnost - Snack Beach Bar - Summer Time Beach Bar
Písečná pláž se nachází přímo před hotelem. Vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat