Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Anatoli

Řecko, Kréta, Stalida

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Poloha

Tradiční studia Anatoli se nachází v letovisku Stalida, které je situováno mezi městy Hersonissos a Malia. Jedna z nejhezčích písečných pláží na ostrově je vzdálena 80 m od studií. V oblasti Stalidy jsou dlouhé písečné pláže s možností provozování vodních sportů, nepřeberné množství restaurací, taveren, barů a různých obchůdků. Studia svým hostům nabízírecepci, společenskou místnost, TV kout, terasu s výhledem na promenádu a příjemný bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma. Můžete také navštívit 4 km vzdálený akvapark. Tato oblíbená studia nabízí domácí atmosféru a skvělou polohu pár kroků od pláže a zároveň v centru turistického dění letoviska. Jsou vhodná pro všechny, kteří mají rádi procházky s večerním posezením v místních tavernách.

Popis

Pláž: 80 m | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout, lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování

Dvoulůžková studia lednice, klimatizace (6 eur/den), kuchyňský kout, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní: Vlastní nebo v místních tavernách.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.Odlety pro pobyty 9 nocí jsou z Brna.

Ostatní

BRNO - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Brně za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 690 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 890 Kč, cena parkování do 15 kalendářních dnů je 1390 Kč. Službu „parkování na letišti v Brně“ je nutné uvést do cestovní smlouvy a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat