Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Thisvi Hotel

Řecko, Kréta, Stalida

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 690 Kč

Dostupných: 144 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Thisvi Hotel je 2* ubytování, které se nachází v menším, avšak velmi vyhledávaném letovisku na severovýchodním pobřeží ostrova Kréta. Letovisko se nachází mezi velmi rušnými letovisky Malia (3km) a Hersonissos (3km). Zatímco letovisko Malia nabízí velmi rušný noční život a rozlehlé písečné pláže, letovisko Hersonissos nabízí zábavu ve velkém bazénovém komplexu Star Beach nebo romantické procházky do místního přístavu. Letovisko Stalida se pyšní výbornou polohou, klidnější atmosférou, výhodnými nákupními možnostmi, tradičními tavernami i kamenitými a písečnými plážemi. Nejbližší autobusová zastávka odkud se můžete vydat nejen do hlavní města, ale i do Aqios Nikolaos, Malie, či Hersonissosu je vzdálena od hotelu pouhých cca 150 metrů. Hlavní město je vzdáleno 31 km a Agios Nikolaos 29 km. Mezinárodní letiště se nachází 30 km od ubytování.

Popis

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, Wi- Fi připojením ve veřejných prostorách zdarma, venkovním bazénem, lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, místností pro uschování zavazadel, stolním tenisem, blízkým parkovištěm.
Nejbližší pláž se nachází cca 150 metrů od hotelu. Rozlehlejší písečná pláž je vzdálena cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí tyto druhy pokojů:Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlkyJednolůžkový pokoj Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), SAT/TV, telefonem, chladničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ostatní

Služby v ceně: Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat