Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Thisvi Hotel

Řecko, Kréta, Stalida

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Možnost deště
22 °C - Možnost deště

Poloha

Thisvi Hotel je 2* ubytování, které se nachází v menším avšak velmi vyhledávaném letovisku na severovýchodním pobřeží ostrova Kréta. Letovisko se nachází mezi velmi rušnými letovisky Malia (3km) a Hersonissos (3km). Zatímco letovisko Malia nabízí velmi rušný noční život a rozlehlé písečné pláže, letovisko Hersonissos nabízí zábavu ve velkém bazénovém komplexu Star Beach nebo romantické procházky do místního přístavu. Letovisko Stalida se tedy pyšní výbornou polohou, klidnější atmosférou, výhodnými nákupními možnostmi, tradičními tavernami i kamenitými a písečnými plážemi. Nejbližší autobusová zastávka odkud se můžete vydat nejen do hlavní města, ale i do Aqios Nikolaos, Malie, či Hersonissosu je vzdálena od hotelu pouhých cca 150 metrů. Hlavní město je vzdáleno 31 km a Agios Nikolaos 29 km. Mezinárodní letiště se nachází 28 km od ubytování.

Popis

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, Wi- Fi připojením ve veřejných prostorách zdarma, venkovním bazénem, lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, místností pro uschování zavazadel, stolním tenisem, blízkým parkovištěm.
Nejbližší pláž se nachází cca 150 metrů od hotelu. Rozlehlejší písečná pláž je vzdálena cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí několik typů ubytování. Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - se snídaní Jednolůžkový pokoj - se snídaní Studio pro 2 osoby - bez stravy, možnost dokoupení snídaní Apartmán pro 2 - 5 osob - bez stravy, možnost dokoupení snídaní Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), SAT/TV, telefonem, chladničkou a balkonem nebo terasou. Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), SAT/TV, telefonem, kuchyňským koutem se základním vybavením, chladničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování

Bez stravy nebo snídaně.

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor (1€/den), klimatizace (5€/den), internet. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Kréta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat