Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Milia Studios

Řecko, Lefkada, Agios Nikitas

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
2 °C - Déšť
2 °C - Déšť

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky jsou jednoduše a účelně vybavena, mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (zdarma), kuchyňský kout se základním vybavením a lednicí, TV, Wi-Fi připojení zdarma, balkon nebo terasa. .
Studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (zdarma), kuchyňský kout se základním vybavením a lednicí, TV, WiFi připojení zdarma, balkon nebo terasu.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Příjemné rodinné ubytování poloha na pěší třídě studia s vlastní kuchyňkou možnost ubytování 3 osob.
Pohled z balkónu.
Příjemné rodinné ubytování v srdci atraktivního střediska s možností vlastního stravování. .

Popis

Jednoduchý ubytovací dům postaven v místním tradičním stylu, ležící přímo na pěší třídě střediska. Možnost parkování cca 40 m od domu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Výhled.

Poloha

Písečně-oblázková pláž 150 m hlavní město Lefkas 11 km středisko Nidri 30 km letiště Preveza 33 km.
Studia Milia leží ve velmi oblíbeném a vyhledávaném středisku Agios Nikitas. Písečně-oblázková pláž je vzdálená 150 m a je snadno dostupná po hlavní pěší třídě tohoto malebného střediska. Vstup do moře je pozvolný. Na hlavní pěší třídě se nabízí několik obchůdků, taveren či kaváren a barů, najdete zde i bankomat a 2 půjčovny vozidel. Přes mírný pahorek obklopující vesničku se rozléhá vyhlášená pláž Milos, kam se dostanete pěšky (cca 20 minut). Na sever od střediska (2,5 km) je jedna z největších pláží ostrova a to 1 km dlouhá Pefkoulia. Celkově nejdelší a největší pláž ostrova Kathisma (přes 1 km) je vzdálená 4 km směrem na jih od Agios Nikitas. Do hlavního města Lefkasu (11 km) se lze dopravit místní autobusovou dopravou. Zastávka místní dopravy cca 30 m. Letiště v Preveze je vzdáleno 33 km (doba transferu cca 45 min). .

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Lefkada nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat