Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Olive Tree

Řecko, Lefkada, Agios Nikitas

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 11 990 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Písečná pláž Agios Nikitas 100 m hlavní město Lefkas 11 km letovisko Nidri s promenádou 28 km letiště Preveza 35 km.
Hotel je situovaný uprostřed zeleně v srdci jednoho z nejkrásnějších a nejžádanějších středisek Agios Nikitas, stranou od hlavní pěší třídy vedoucí k pláži. Dům leží v mírném svahu cca 100 m od písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko této původně rybářské vesnice naleznete řadu dalších větších či menších pláží a zákoutí. Přes mírný pahorek obklopující vesničku se rozléhá vyhlášená pláž Milos (700 m), kam se dostanete pěšky (cca 20 minut). Na sever od střediska (vzdálenost 2,5 km) je jedna z největších pláží ostrova a to 1 km dlouhá Pefkoulia. Celkově nejdelší a největší pláž ostrova Kathisma je vzdálená 4 km směrem na jih. Centrum vesničky – pěší zona – nabízí několik obchůdků, barů a restaurací v tradičním řeckém stylu a má úchvatnou atmosféru. Do hlavního města Lefkasu (11 km) se lze dopravit místní autobusovou dopravou. Letiště v Preveze je vzdáleno 33 km. Nejživější letovisko ostrova - Nidri je vzdáleno 30 km. Neznámější pláže ostrova Egremni (25 km) a Porto Katsiki (31 km).

Popis

3podlažní rodinný aparthotel hotel Olive Tree 3* leží v mírném svahu s překrásný výhledem na moře. Typický je svojí rodinnou a velmi přátelskou atmosférou a osobitostí. Jeho kapacita je 22 pokojů a 4 apartmány. Nabízíme ubytování ve 2-3lůžkových pokojích se snídaní a apartmánech (bez stravování) se dvěmi místnostmi s vlastní kuchyňkou. Hotel je vybaven menší vstupní halou s recepcí a barem. Ke stravování anebo příjemnému posezení po celý den slouží vnitřní část vstupní haly a venkovní terasa ve stínu okolních borovic. WiFi je dostupné ve vstupní hale a na hotelové terase (pro hotelové hosty je zdarma). K dispozici je zapůjčení slunečníků, nepravidelně se pořádá řecký večer s živou folklorní hudbou.

Stravování

Pokoje - snídaně formou rozšířené kontinentální, apartmány-bez stravování (lze sjednat snídaně nebo polopenzi).Možnost polopenzí: snídaně v hotelu, večeře v partnerské taverně na pěší třídě (2 min chůze) - servírovaná o 3 chodech. Nápoje si klient hradí sám.

Ubytování

Pokoje a apartmány jsou zařízeny vkusně a účelně, mají sociální zařízení se sprchou, minilednici, individuální klimatizaci (zdarma), SAT-TV, u většiny pokojů funkční Wi-Fi (zdarma) , balkon nebo terasu. Standardní dvoulůžkové pokoje mají možnost 1 přistýlky (dvojlůžko nebo 2 samostatná lůžka, max.obsazenost 3 osoby). Pokoje jsou rozmístěny v 1.nebo 2.patře hotelové budovy, mají balkon s bočním výhledem na moře nebo na hory, pokoje s přímým výhledem za příplatek. Apartmány se dělí do několika kategorií. AP4+2 v přízemí s vlastní terasou a předzahrádkou směrem k moři, 2 samostatné ložnice (1 x dvojlůžko a 1 x 2 samostatná lůžka), obývací část s kuchyňkou a rozkládací sofa (max.kapacita 5 osob). APT1/2+2 v přízemí s vlastní terasou a předzahrádkou směrem k moři, 1 samostatné ložnice (dvojlůžko), obývací část s kuchyňkou a dvěmi rozkládacími sofa (2 dospělé osoby nebo 1 osoba na singl sofa a 2 děti do 5 let na větší rozkládací sofa), AP1/4 v budově, 1 samostatná ložnice (dvojlůžko), obývací část s kuchyňkou a 2-mi samostatnými pevnými lůžky, balkon s výhledem do zahrady. AP1/2+1 v budově, 1 samostatná ložnice (dvojlůžko), obývací část s kuchynkou s 1 sofa (1 dospělá osoba nebo 2 děti do 5 let), balkon s výhledem do zahrady. .
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky se nachází v 1. nebo 2.patře, mají sociální zařízení se sprchou, minilednici, individuální klimatizaci (zdarma), SAT-TV, u většiny pokojů funkční Wi-Fi (zdarma), balkon s výhledem na hory nebo bočním výhledem na moře.
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky se nachází v 1. nebo 2.patře, mají sociální zařízení se sprchou, minilednici, individuální klimatizaci (zdarma), SAT-TV, u většiny pokojů funkční Wi-Fi (zdarma), balkon s nádherným přímým výhledem na moře.
Apartmán pro 2 osoby, 1 ložnice, možnost 1 přistýlky (v patře budovy) tvoří 1 samostatná ložnice (dvojlůžko), obývací část s kuchynkou s 1 sofa (1 dospělá osoba nebo 2 děti do 5 let), balkon s výhledem do zahrady. .

Ostatní

Bestseller naší nabídky v sezoně 2017 pokoje se snídaní (možná polopenze) jeden z nejžádanějších hotelů v lokalitě možnost ubytování pro 5 osob nabízí pouze CK INEX.
Hotelové snídaně-bufet (7.30-10h).
Jeden z nejkvalitnějších hotelů ve středisku s neopakovatelnou rodinnou atmosférou. Jeho úžasná poloha skýtá nádherný výhled na moře, příjemné posezení na hotelové terase ve stínu okolní zeleně a velmi snadnou dostupnost centra střediska (1min). Hotel je velice vhodný i pro rodiny s dětmi. V loňské sezoně byl tento hotel jedním z nejžádanějších hotelů naší nabídky na ostrově Lefkáda a klienti se nám sem rádi vracejí. Vřele doporučujeme.
Http://www.olivetreehotel.gr.
Poznámka: Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi atraktivní lokalitu a kapacita je limitovaná, DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat