Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Studia a apartmány Katopodis

Řecko, Lefkada, Nidri - Perigiali

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 8 dní, 11 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Katopodis Apartments
Počasí
23 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Stravování

Stravování bez stravování, přímo pod ubytováním se nachází supermarket, v okolí mnoho pekáren, taveren a restaurací.

Popis

Nidri – Letovisko Nidri je uzpůsobeno celému spektru turistů. Dokáže uspokojit milovníky nočního veselí, ale i klidné dovolené. Toto středisko je jedním z nejoblíbenějších na ostrově. Je vzdáleno pouze 20 km od hlavního města a nabízí možnost nákupů, ochutnávky místní kuchyně a čerstvých plodů moře, nížinatá poloha vybízí k turistice a cyklistice a nebyly bychom v Řecku, pokud bychom odmítli doušek řeckého vína. studia a apartmány Katopodis Poloha studia a prostorné mezonetové apartmány se nacházejí u hlavní třídy v letovisku Nidri, v okolí řada taveren, obchodů, pekáren. Krásná písčito- oblázková pláž je vzdálená cca 100 m. Vybavení V přízemí se nachází supermarket a za apartmány najdete pěkně upravenou zahradu a privátní parkoviště. ¤Ubytování: studia (některá studia mají 3 pevná lůžka a oddělenou ložnici) a apartmány až pro 5 osob jsou vybavené dřevěným nábytkem mají klimatizaci za poplatek, kuchyňský kout, základní nádobí, vařič, lednici, TV, vlastní sociální zařízení, wifi a prostorný balkon. ¤Stravování: bez stravování, přímo pod ubytováním se nachází supermarket, v okolí mnoho pekáren, taveren a restaurací. ¤Pláž: Krásná písčito-oblázková pláž je vzdálená cca 100 m. Zábava na pláži možnost vodních sportů, půjčovny motorových člunů, v letovisku půjčovny aut, kol a motorek. Názor CK vhodné pro rodiny s dětmi, poloha téměř v centru městečka a přitom kousek od pláže.

Poloha

Pláž Krásná písčito-oblázková pláž je vzdálená cca 100 m. Zábava na pláži možnost vodních sportů, půjčovny motorových člunů, v letovisku půjčovny aut, kol a motorek. Názor CK vhodné pro rodiny s dětmi, poloha téměř v centru městečka a přitom kousek od pláže.

Ubytování

Ubytování studia (některá studia mají 3 pevná lůžka a oddělenou ložnici) a apartmány až pro 5 osob jsou vybavené dřevěným nábytkem mají klimatizaci za poplatek, kuchyňský kout, základní nádobí, vařič, lednici, TV, vlastní sociální zařízení, wifi a prostorný balkon.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Lefkada nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat