Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia a Apartmány Rania

Řecko, Lefkada, Vassiliki

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Oblačno
9 °C - Oblačno

Poloha

Malá jednopatrová vilka po rekonstrukci má vynikající polohu. Stojí v mírném svahu na okraji Vassiliki nedaleko malých oblázkových pláží, kterých je na ostrově Lefkada opravdu mnoho. Do centra městečka a malého přístavu se dostanete pohodlně za pouhých 10 minut.od malých komorních pláží: cca 40 m. od pláže Agiofilli: cca 2 km. od centra Vassiliki: cca 400 m.

Popis

Ubytování s vynikající polohou v klidném prostředí a v bezprostřední blízkosti malých oblázkových pláží. Ve vilce je malý příjemný bar, k dispozici je i notebook s připojením na internet (možnost připojení vlastního zařízení přes kabel, ne Wi-Fi).

Stravování

Bez stravování.

Ubytování

Spíše menší studia, některá s přistýlkou a apartmán jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a balkónem. Všechny pokoje jsou v 1. patře, ve zvýšeném přízemí bydlí majitelé. Dvě studia mají přímý výhled na moře přes střechu sousední vilky, ostatní studia mají částečný výhled na moře nebo výhled do protějšího svahu. Apartmán má omezený boční výhled na moře, má jednu ložnici, kuchyň s palandou (až pro dvě děti), dvě koupelny a dvě WC.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Lefkada nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat