Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Bungalovy Santa Maria Village

Řecko, Milos, Adamas

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno

Poloha

Santa Maria se nachází asi 400 m od pláže Papikinos, která začíná hned za centrem Adamas, je s hrubším pískem a místy s oblázky. Do centra Adamas se dá pěšky dojít za 10 až 15 minut. Leží nad městečkem Adamas, v mírném svahu nad pobřežím, z některých pokojů a od bazénu poskytuje nádherné výhledy na moře. Adamas je rušné letovisko a přístav se spoustou obchodů, restaurací, kaváren. Z Adamas vyjíždí autobusy do Plaky i do Pollonie. Transfer z přístavu do hotelu trvá asi 5 minut.

Popis

Hotelový komplex se skládá z několika budov postavených v tradičním stylu a s moderním vybavením. Součástí hotelu je recepce se vstupní halou, místnost na podávání snídaní, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu, jacuzzi, servis plážových osušek, služby praní prádla, kadeřnictví, bezpečnostní schránky, parkoviště - za poplatek.Pro děti: dětská postýlka je na vyžádání zdarma.Internet: WiFi je zdarma v celém areálu hotelu.

Ubytování

Standardní bungalovy jsou vybaveny 2lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, s možností 3. lůžka pro dítě či dospělou osobu. Mají balkon či terasu a výhled do zahrady. Superior bungalovy jen pro 2 osoby - v patře, mají výhled na moře a na bazén; v přízemí mají výhled na bazén. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny klimatizací, koupelnou s WC (sprcha), telefonem, ledničkou, SAT/TV, vysoušečem vlasů, WiFi.

Stravování

Snídaně.
Snídaně: bufetové.

Ostatní

Hezký komplex bungalovů nedaleko pláže a nedaleko přístavu Adamas můžeme doporučit i náročným klientům. Hotel je skvěle umístěný a poskytuje krásné výhledy na městečko Adamas a na moře, nabízí kvalitní služby, hezké a pohodlné ubytování v příjemném prostředí rozkvetlé zahrady.
Poznámka: Přílet a odlet je na ostrov/z ostrova Santorini, na ostrov Milos se pokračuje trajektem. S ohledem na aktuální letový řád a jízdní řád trajektu je možná první a poslední noc na Santorini v hotelu stejné kategorie.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Milos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat