Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Anixi

Řecko, Mykonos, Ornos

Strava Bez stravy
Ubytování Pension
Délka pobytu 11 dní
Doprava Letecká
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Ubytování

Penzion ANIXI leží 300 m od pláže Korfos a 400 m od pláže Ornos, která patří mezi nejkrásnější pláže na ostrově. Ubytování se nachází v letovisku Ornos, jenž je jediné klasické letovisko na ostrově. Hlavní město Mykonos je vzdáleno 2,7 km. Autobusová zastávka se nachází cca 100 m od penzionu. Studia pro 2-3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, trezorem zdarma, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Z některých studií je výhled na moře. Možnost přikoupení snídaní v ubytování. Jednolůžkové studio + 850 Kč/noc. Možnost dokoupení stravování: snídaně 200 Kč/noc, večeře 450 Kč/noc, polopenze 650 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu. Vzdálenost z letiště: Mykonos (letiště) - Ornos 10 km.

Poloha

Letovisko Ornos je v podstatě jediné klasické letovisko na Mykonu. Nachází se cca 3 km jižně od hlavního města. Široký výběr restaurací, taveren, supermarketů, obchůdků se suvenýry i trh zajišťují vše pro strávení příjemné dovolené. Písečná pláž v zálivu s pozvolným vstupem do moře je situována na jih a je velmi dobře chráněna před letními větry. Na pláži si můžete pronajmout lehátka, slunečníky a nebo si vybrat ze široké nabídky vodních sportů. Vhodná je i pro vyznavače potápění.

Vzdálenost z letiště: Mykonos (letiště) - Ornos 10 km. Penzion ANIXI leží 300 m od pláže Korfos a 400 m od pláže Ornos, která patří mezi nejkrásnější pláže na ostrově.

Popis

Z některých studií je výhled na moře

Stravování

Možnost dokoupení stravování: snídaně 200 Kč/noc, večeře 450 Kč/noc, polopenze 650 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Mykonos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat