Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Komplex studií Flora's House

Řecko, Mykonos, Mykonos

Strava Bez stravy
Ubytování Pension
Délka pobytu 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Poloha

Jednoduchý malý studiový a mezonetový komplex se nachází v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny, postavenými v typickém ostrovním stylu. Má ideální umístění v centru města Mykonos, nachází se nedaleko větrných mlýnů (cca 100 m) a cca 100 m od autobusové zastávky, která nabízí spojení do ostatních letovisek na ostrově. Písčitá pláž se nachází cca 300 m od kompexu, další pláže doporučujeme navštívit v dalších letoviscích, která jsou vzdálena cca 2,5 km. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří chtějí být v dosahu rušných uliček tohoto malebného ostrovního městečka, což tento pension vhledem ke své ideání poloze nedaleko hlavní třídy s obchody, tavernami, kafetériemi a bary, nabízí.

Popis

Recepce s omezenou otvírací dobou. Vzhledem ke skutečnosti, že je Flora's House umístěn do původních budov starého města, není možné bohužel hostům nabídnout širší služby.
Nedaleká městská pláž (cca 300 m), plážový servis za poplatek. Další pláže v okolí Mykonos Town.

Stravování

Bez stravy. Hosté mohou využít nabídky v několika blízkých restauracích.

Ubytování

Flora's House nabízí ubytování v několika typech pokojů - 2 a 3 lůžkové pokoje, studia pro 2 a 3 osby a dále mezonety pro 2 - 4 osoby. Jednoduše zařízené pokoje jsou rozmístěny ve třech budovách, dvě jsou sousedící a třetí se nachází ve vdálenosti cca 20 metrů. Pokoje pro 2 a 3 osoby mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci a sejf (za poplatek), mini chladničku, TV, fén, Wi-Fi, balkon nebo terásku. Studia pro 2 - 3 osoby a apartmány mezonetového typu pro 2 - 4 osoby mají vlastní sociální zařízení, fén, kuchyňský kout, mini chladnička, klimatizaci a sejf (za poplatek), TV, Wi-Fi, balkon nebo terásku.

Ostatní

Služby za poplatek: Sejf, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do pensionu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Mykonos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat