Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Avra

Řecko, Mykonos, Agios Stefanos

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Příjemný komplex 19 studií a apartmánů, z nichž většina nabízí přímý výhled na moře. Svým provedením ctí místní tradici a pension je v klasické bílé barvě s modrými dveřmi a okenicemi. Nejbližší pláže jsou neorganizované tj. bez lehátek a slunečníků, ve vycházkové vzdálenosti najdete i ostatní plže, již organizované. Ke komplexu patří soukromé parkoviště, malá recepce (9:00-23:00 hodin) s trezory k pronajmutí, k příjemnému posezení slouží venkovní bar s terasou.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v prostorných, čistých a plně vybavených studiích s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje působí útulně, jsou vybaveny novým sociálním příslušenstvím se sprchou, menším plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem, ledničkou, individuální klimatizací (zdarma), ventilátorem, telefonem, rádiem, LCD-TV a prostornou terasou. Wi-Fi připojení na internet je zdarma. Podlaha je krytá dlažbou. Úklid je prováděn každé 2 dny včetně výměny ručníků a prádla.
Studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v přízemí nebo 1.patře, jsou vybavena novým sociálním příslušenstvím se sprchou, menším plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem, ledničkou, individuální klimatizací (zdarma), ventilátorem, telefonem, rádiem, LCD-TV, WiFi (zdarma) a prostornou terasou s přímým nebo bočním výhledem na moře.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Výtečná poloha s výhledem na moře kvalitní ubytování s rodinnou atosférou možnost ubytování s přistýlkou snadná dostupnost zajímavých míst v okolí .
Dlouhá a široká písečná pláž v Ornos.
Pension je ideálním cílem pro ty, kteří umí ocenit klidnou lokalitu bez rušného provozu a atmosféru malé tradiční osady s místním pozvolným tempem. Bonusem je poloha ve svahu s nádherným výhledem na moře a pláží dostupnou pár minutami chůze. Rodinná atmosféra, klidná lokalita, nádherná pláž, snadná dostupnost zajímavých míst a v neposlední řadě přijatelná cena - to je pansion Avra.

Poloha

Písečná neorganizovaná pláž 50 m zastávka místní autobusové dopravy leží 50 m nákupní možnosti 200 m hlavní město 1.5 km, letiště 5 km.
Pension Avra je situovaný v kaskádovitém svahu nad pobřežní komunikací a od nejbližší písečné pláže Tourlos je vzdálený pouhých 50 m. V docházkové blízkosti se nachází krásná písečná pláž Agios Stefanos (1.2 km) se slunečníky i lehátky za poplatek a s tradiční řeckou tavernou. Od historického centra hlavního města ostrova Mykonos je vzdálený 1.3 km a zastávka místní autobusové dopravy leží 50 m od objektu. Nejbližší nákupní možnosti jsou 200 m vzdálené, najdete zde i několik tradičním taveren. Avra nabízí nezapomenutelné výhledy na moře, západ slunce i 1km vzdálenou novou marinu s množstvím jachet a výletních lodí. Výhodou je dovolená v ústraní a přesto v pěší dostupnosti magické Chory nebo řady překrásných pláží ostrova. Letiště se nalézá v srdci ostrova a je vzdálené necelých 5 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Mykonos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat