Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Mina Beach Hotel

Řecko, Mykonos, Mykonos

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Mina Beach
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v menších jednoduše a účelně zařízených pokojích pro 2 osoby. Mají sociální zařízení se sprchou, minilednici, individuální klimatizací (zdarma), WiFi zdarma, LCD-TV a malý balkónkem či terasu. Podlaha je krytá dlažbou. Na vyžádání lze sjednat pokoj s výhledem na moře.
Pokoje pro 2 osoby v přízemí nebo 1.patře, mají sociální zařízení se sprchou, minilednici, individuální klimatizací (zdarma), WiFi zdarma, LCD-TV a malý balkónkem či terasu. Na vyžádání lze sjednat pokoj s výhledem na moře.

Stravování

Pokoje se snídaní, lze sjednat polopenzi.

Poloha

Písečná pláž Agios Stefanos 70 m historické centrum hlavního města 2.5 km zastávka místní autobusové dopravy 80m letiště 5 km.
Hotel Mina je situovaný na mírné vyvýšenině u slepé pobřežní komunikace asi 70 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží Agios Stefanos. V blízkosti zařízení (cca 80 m)se nabízí nejbližší nákupní příležitosti v několika obchůdcích a několik taveren. Cca 80 m daleko je zastávka místní autobusové dopravy, díky které se snadno a vcelku frekventovaně dostanete do okolních míst. Historické centrum hlavního města Mykonos je vzdáleno pouze 2,5 km a letiště 5 km, starý přístav pak pouhé 2 km. Doporučujeme navštívít hlavní město s jeho poklady, uskutečnit lodní výlet po nejkrásnějších plážích ostrova nebo ostrov Delos (na seznamu UNESCO).

Ostatní

Hotel s výtečnou rodinnou atmosférou snadná dostupnost zajímavých míst ubytování v pokojích se snídaní vhodné pro klidnou dovolenou mimo turistický ruch.
Pláž před hotelem (70 m).
Tento hotel je představitelem nového, čístého a cenově výhodného ubytování nedaleko od nádherné pláže. Jde o klidné místo, odkud se snadno dostanete na další pláže po celém ostrově. Výhodou je přímý let z Prahy a prodloužený pobyt na 10/11 nocí. Je optimálním místem pro klienty, kteří rádi tráví dovolenou v klidnějším duchu.

Popis

Jedná se o menší hotýlek s příjemnou rodinnou atmosférou (částečně zrekonstruovaný v roce 2016), skýtající nádherný výhled na moře a okolí, v klidné lokalitě mimo veškerý dopravní ruch. Jeho celková kapacita je pouze 16 pokojů. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností výhledu na moře. V přízemí je malá recepce s občerstvením a prostorem pro podávání snídaní. .

Sport a zábava

Pláž.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Mykonos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat