Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Agia Anna

Řecko, Naxos, Agia Anna

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Agia Anna
Studia Agia Anna
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Poloha

Velmi příjemný menší komplex se nachází téměř u krásné písčité pláže (mezi zahradou komplexu a pláží vede jen cesta) – jedné z nejkrásnějších na ostrově, v okolí naleznete taverny, bary, minimarket a na pláži nabídku vodních sportů. Vzdálenost od hlavního města je asi 8 km.

Popis

Recepce, místnost pro podávání snídaní, zahrada (slunečníky a lehátka v zahradě zdarma).Internet: WiFi je zdarma v recepci a v místnosti, kde se podávají snídaně.

Ubytování

Příjemně zařízená a k vlastnímu vaření vybavená 2lůžková a 3lůžková studia jsou vybavena menší koupelnou se sprchovým koutem a s WC, SAT/TV, klimatizací, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Velmi příjemný malý komplex rodinného charakteru s ubytováním v příjemných studiích se skvělou polohou u krásné písčité pláže, jedné z nejkrásnějších na ostrově. Nebudete-li si chtít každý den vařit, hned vedle Agia Anna se nachází velmi oblíbená rodinná taverna, kde můžete vyzkoušet mnoho různých řeckých specialit za velmi rozumné ceny. ,
Poznámka: Přílet a odlet je na ostrov/ z ostrova Mykonos, na ostrov Naxos se pokračuje trajektem. S ohledem na aktuální letový řád a jízdní řád trajektu je možná první nebo/a poslední noc na Mykonu v hotelu stejné kategorie.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Naxos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat