Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Agia Anna

Řecko, Naxos, Agia Anna

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
15 °C - Možnost deště
15 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 16 990 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Velmi příjemný malý komplex rodinného charakteru s ubytováním v příjemných studiích se skvělou polohou u krásné písčité pláže, jedné z nejkrásnějších na ostrově. Nebudete-li si chtít každý den vařit, hned vedle Agia Anna se nachází velmi oblíbená rodinná taverna, kde můžete vyzkoušet mnoho různých řeckých specialit za velmi rozumné ceny. ,
Poznámka: přílet a odlet je na ostrov/ z ostrova Paros, na ostrov Naxos se pokračuje trajektem. S ohledem na aktuální letový řád a jízdní řád trajektu je možná první nebo/a poslední noc na Parosu v hotelu stejné kategorie.

Poloha

Velmi příjemný menší komplex se nachází téměř u krásné písčité pláže (mezi zahradou komplexu a pláží vede jen cesta) – jedné z nejkrásnějších na ostrově, v okolí naleznete taverny, bary, minimarket a na pláži nabídku vodních sportů. Vzdálenost od hlavního města je asi 8 km.

Popis

Recepce, místnost pro podávání snídaní, zahrada (slunečníky a lehátka v zahradě zdarma).Internet: WiFi je zdarma v recepci a v místnosti, kde se podávají snídaně.

Ubytování

Příjemně zařízená a k vlastnímu vaření vybavená 2lůžková a 3lůžková studia jsou vybavena menší koupelnou se sprchovým koutem a s WC, SAT/TV, klimatizací, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Trezor na recepci zdarma.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat