Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aparthotel Deep Blue

Řecko, Naxos, Agia Anna

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Penzion Deep Blue
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Popis

Jedná se o menší třípodlažní dům na krásném místě. V hotelu najdete malou recepci, místnost kde jsou podávány snídaně, tavernu majitele a několik 2-3lůžkových studií, z nichž některá nabízí krásný výhled na moře. V hodním patře je i společná terasa orientovaná k moři. V restauraci si můžete objednat večeře nebo polopenzi. Hotel nabízí službu prádelny. Slunečníky i lehátka jsou na pláži za poplatek. Vše je zařízeno v tradičním řeckém stylu. Jedná se o ubytování v centru letoviska v bezprostřední blízkosti nádherné pláže, obchodů a řady restauračních zařízení. Na hlavní ulici je zastávka autobusu, který Vás odveze nejen do nedalekého hlavního města.

Poloha

Přímo u písečné pláže (dlouhá 1,5 km) zastávka místní autobusové dopravy 10 m hlavní město a přístav 5 km vnitrostátní letiště 3 km.
Hotel Deep Blue je situován přímo u dlouhé (1.5km) písečné pláži Agios Prokopios, od které je oddělen pouze slepou komunikací. Dům, jehož součástí je i rodinná taverna stojí v centru letoviska. Je vystaven v tradiční kykládské architektuře a nabízí nádherný pohled na blankytně modré moře. V jeho bezprostředním okolí najdete řadu restaurací, barů, kaváren, obchodů, lékárnu, půjčovnu aut i minimarket. Je to výborné výchozí místo na výlety po celém ostrově. Snadno se dostanete i na pláž Agia Anna (800m) či na neoficiální nudistickou pláž. Ani na pláž Plaka to není daleko a vše v pěší dostupnosti. Zastávka místní dopravy je 10 m od hotelu. Hlavní město a přístav jsou vzdálené cca 5 km. Zde najdete i vnitrostátní malé letiště, kam létají spoje z Athén (3 km).

Stravování

Stravování je vlastní a poskytuje možnost omezeného vaření v menší kuchňce. CK nabízí zajištění večeří (+530 Kč) nebo polopenze (650 Kč). Ale díky díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její případnou platbu až na místě.

Ostatní

Poloha přímo v centru malého střediska součástí domu je rodinná taverna poklidná lokalita a rodinná atmosféra jednoduché ubytování s výtečnou polohou u pláže.
Pohled na pláž Agia Anna.
Centrálně položené uybtování přímo na nekonečné písečné pláži a přitom v centru letoviska s nesčetným množstvím zábavy i rozptýlení. Pokoje s výhledem na moře nabízí dechberoucí pohledy obzvláště při západu slunce. Ocení jej klienti, kteří vyhledávají pobyt u několika písečných pláží a přitom v centru rušného letoviska s nikdy nekončící zábavou a rozptýlením. I zde rádi připravíme kombinaci pobytu na dvou či více ostrovech během Vaší dovolené.
Http://www.hoteldeepblue.gr.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v menších 2 lůžkových studiích s možností 1 přistýlky. Všechna studia jsou čistá, jednoduše a účelně zařízena, mají příslušenství se sprchou, psací stůl s židlí, menší kuchyňský kout vybavený základním nádobím, miniledničku, individuální klimatizaci (zdarma v ceně zájezdu), SAT- TV, balkon nebo terasu. Wi-Fi připojení na internet můžete využít rovněž zdarma. Podlaha je krytá dlažbou. Z některých pokojů je přímý výhled na moře a nekonečnou pláž.
Studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou umístěna v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, psací stůl s židlí, menší kuchyňský kout vybavený základním nádobím, miniledničku, individuální klimatizaci (zdarma v ceně zájezdu), SAT- TV, WiFi připojení zdarma, balkon nebo terasu s výhledem na okolí nebo na moře (nutno sjednat předem).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Naxos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat