Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Studia Aithrio

Řecko, Peloponés, Niforeika

Studia Aithrio (hlavní fotografie)
  • Studia Aithrio (fotografie 2)
  • Studia Aithrio (fotografie 3)
  • Studia Aithrio (fotografie 4)
  • Studia Aithrio (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C – Déšť
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Hotel s rodinnou atmosférou nabízí prostorná studia obklopená krásnou zahradou. Nachází se v oblasti Niforeika, jejíž hlavní předností je rozmanitá příroda a umístění v klidné lokalitě mimo hlavní tepny turistického ruchu. Je tak ideální pro rodiny s dětmi a všechny, kteří hledají dokonalou relaxaci a odpočinek. Hotel je situován na útesu jen pár metrů od pláže a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a Patraskou zátoku. Navštívit můžete nedaleké město Patras, které nabízí nákupní možnosti a velké množství restaurací, kaváren a barů.
Pláž: cca 50 m Kato Achaia: cca 3,5 km Letiště: cca 19 km.
Hotel s rodinnou atmosférou nabízí prostorná studia obklopená krásnou zahradou. Nachází se v oblasti Niforeika, jejíž hlavní předností je rozmanitá příroda a umístění v klidné lokalitě mimo hlavní tepny turistického ruchu. Je tak ideální pro rodiny s dětmi a všechny, kteří hledají dokonalou relaxaci a odpočinek. Hotel je situován na útesu jen pár metrů od pláže a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a Patraskou zátoku. Vesnička Niforeika, kde jsou 2 minimarkety, 2 taverny a kavárna, je vzdálena cca 2 km. V nejbližším městečku Kato Achia (cca 3,5 km) naleznete kavárny, taverny, supermarkety, poštu, lékárny, bankomat a banky. Navštívit můžete nedaleké město Patras, které nabízí nákupní možnosti a velké množství restaurací, kaváren a barů.
Pláž: cca 50 m. Kato Achaia: cca 3,5 km. Letiště: cca 19 km .

Popis

Studia jsou umístěna ve 3 budovách, součástí hotelu je recepce, TV koutek, taverna s výhledem na moře. K dispozici Wi-Fi.
Na písčito-oblázkovou pláž sejdete zahradou po schodech, které vedou přímo ke křišťálově čistému moři. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a taverny.
Studia jsou umístěna ve 3 budovách, součástí hotelu je recepce, TV koutek, taverna s výhledem na moře. K dispozici je Wi-Fi.
Na písčito-oblázkovou pláž sejdete ze zahrady po schodech, které vedou přímo ke křišťálově čistému moři. K dispozici jsou slunečníky, dále od hotelu i lehátka, kabinka na převlékání, sprcha a bary. Lehátka a slunečníky jsou v případě konzumace v baru zdarma.

Ubytování

Studia až pro 4 osoby (5. lůžko na vyžádání - přistýlka pro dítě do 12 let) jsou vybavena koupelnou s WC, kuchyňským koutem (včetně ledničky, dvouvařiče a trouby), klimatizací, TV a balkónem.
Studia pro 2-4 osob ( na vyžádání je 5. lůžko - přistýlka pro dítě do 12 let) jsou vybavena koupelnou s WC, kuchyňským koutem (včetně ledničky, dvouvařiče a trouby), klimatizací, TV, fénem a balkónem nebo terasou.

Stravování

Polopenze formou bufetu.
Polopenze formou bufetu je podávána v hotelové restauraci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Peloponés nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat