Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Dessole Lippia Golf Resort

Řecko, Rhodos, Afandou

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Poloha

Tento komfortní a moderní hotel se nachází cca 170 m se nachází písečná pláž s oblázky, která je oddělená jen místní komunikací. Pláž Afandou beach je jedna z nejkrásnějších na ostrově. Hotel se nachází v těsné blízkosti 18-ti jamkového golfového hřiště. Hotel tvoří hlavní budova a další menší budovy. Od letiště je hotel vzdálen cca 22 km a od centra města Afandou cca 2 km. Oficiální kategorie 4*.

Stravování

All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Přesné časy a rozsah All Inclusive jsou k dispozici na vyžádání v recepci hotelu a mohou se během sezony měnit.

Popis

Cca 170 m se nachází písečná pláž s oblázky, která je oddělená jen místní komunikací.
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní hala s recepcí s provozem 24h, WiFi ve veřejných prostorách, prádelna, zahrada, parkoviště, restaurace, bar, kadeřnictví, lázně, posilovna, kulečník, venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, vnitřní bazén, aktivity během dne.
Dětský bazén, skluzavka, malé hřiště, postýlka na vyžádání.

Ubytování

Krásné a čisté pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací, sat TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a balkonem nebo terasou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat