Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Iris Hotel

Řecko, Rhodos, Afandou

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 220 Kč

Dostupných: 861 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Snídaně, polopenze nebo All inclusive dle zvolené varianty.
Snídaně: podávané formou bufetu.
Polopenze: snídaně a večeře jsou podávané formou bufetu. Nápoje si u večeří klienti hradí extra.
All inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávané formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. V odpoledních hodinách se podává zmrzlina pro děti. Nealkoholické nápoje, pivo a domácí víno jsou podávané v místech a časech určených hotelem.

Poloha

Tento hotel s přátelskou rodinnou atmosférou je vzdálen cca 1,8 km od pláže a cca 20 km od mezinárodního letiště Rhodos. Iris je obklopen svěží, udržovanou zahradou a poskytuje překrásný panoramatický výhled na malebné východní pobřeží jedné z nejoblíbenějších pláží Afandou.

Popis

Iris hotel nabízí svým klientům recepci, lobby, trezory na recepci (za poplatek), Wi-Fi připojení (za poplatek), úschovnu zavazadel, sluneční terasu, parkování, půjčovnu aut a bicyklů, hlavní restauraci s terasou, bar s terasou, snack bar u bazénu, internetový koutek (za poplatek), venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, biliard a stolní hokej (za poplatek).
Písečno-oblázková pláž se nachází cca 1,8 km od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek. Na pláži jsou k dispozici sprchy a kabinky na převlékaní.

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, biliard a stolní hokej.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, toaleta, fén), individuální klimatizací, internetovým Wi-Fi připojením (za poplatek), telefonem, chladničkou a balkonem nebo terasou.

Ostatní

Poznámka: Od 1.1.2018 vychází v platnost zavedená pobytová taxa, která se platí na recepci v hotovosti v den příjezdu - částka se pohybuje od 0,5 - 4 EUR/pokoj/noc dle kategorie ubytování. Výše poplatku se může během roku měnit. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do celkové ceny zájezdu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat