Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Calypso Beach

Řecko, Rhodos, Faliraki

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 18 390 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

V letovisku Faliraki. Restaurace, bary a možnosti pro nakupování cca 50 m. Centrum letoviska Faliraki cca 2 km. Město Rhodos cca 12 km (autobusová zastávka před hotelem). Letiště cca 12 km.

Popis

Přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Hotel disponuje 302 pokoji, které jsou umístěny na 7 podlažích. Vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí, výtahy, místnost s TV, restaurace, a-la-carte restaurace, bar, obchod. Ve venkovním areálu bazénový komplex se sladkovodními bazény a skluzavkami, terasa, opalovací loučka a bar u bazénu. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. WiFi ve veřejných prostorech zdarma, internetový koutek za poplatek. Miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob nelze překročit.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s chladničkou, klimatizací (červen-září), trezorem, sat. TV, radiem, fénem, telefonem, vanou, sprchou, WC a balkonem.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): s výhledem na moře, bez telefonu, jinak jako A2A.Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 1x týdně možnost večeře v a-la-carte restaurace. Večer je požadováno vhodné oblečení (pro pány dlouhé kalhoty). K hlavním pokrmům nealkoholické nápoje, stolní víno a točené pivo. Místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 2.00 h. Zákusky, zmrzlina, káva, čaj a horká čokoláda od 10.00 do 22.00 h. Snacky od 10.00 do 18.00 h.

Ostatní

Krásný hotel přímo na pláži. v areálu hotelu velký bazénový komplex. plážový servis zdarma.
Info: Služby delegáta: prostřednictvím Connected Service;  místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
Upozornění: Pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.
GPS: 36.35343,28.20803.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat