Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Calypso Palace

Řecko, Rhodos, Faliraki

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. K hlavním jídlům točené pivo, víno a nealkoholické nápoje. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 2.00 h. Teplé a studené snacky od 10.00 do 18.00 h. Toasty na baru pro pozdní příjezdy do 2.00 h. Káva, čaj, pečivo a zmrzlina od 10.00 do 21.00 h. 3x týdně tematický večer v hlavní restauraci.

Popis

Cca 150 m od dlouhé, oblázkovo-písečné pláže (dostupná přes podchod a sesterský hotel Calypso Beach). Lehátka, slunečníky a osušky jsou na pláži zdarma.Hotel disponuje 139 pokoji, které jsou rozdělené do 7 podlaží. K vybavení patří recepce, výtahy, koutek s TV, restaurace a bar. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s terasou na opalování a snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu zdarma.WiFi zdarma, internetový koutek (za poplatek).Miniklub (od 4 do 12 let), 2 dětské bazény a dětské hřiště v hotelu Calypso Beach.

Sport a zábava

Zdarma: stolní tenis, kanoe, surfování. V hotelu Calypso Beach plážový volejbal, šipky, fitness, minigolf, tenis a stolní tenis. Decentní mezinárodní animační program v hotelu Calypso Beach. Večer show a živá muzika v Calypso Palace. 1x týdně večer s folklorem. Za poplatek: biliár.

Poloha

Na mírném kopci. Obchody, restaurace a bary v okolí. Centrum letoviska Faliraki cca 2 km. Letiště cca 12 km.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): chladnička, klimatizace (1.6.-30.9.), trezor, telefon, vana, balkon na stranu do krajiny. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2D/A3D) s bočním výhledem na moře a dvoulůžkových pokojů (A1B/A2B/A3B) cca 24 m2, s výhlede na moře. Junior suite (A2E/A3E): cca 30 m2, se sprchou, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2F/A3F): se sdíleným bazénem, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak jako A2A. Suite (A2H/A3H/A4H): cca 40 m2, vana nebo sprcha, balkon na stranu do krajiny, jinak jako A2A. Možnost rezervace suite (A2G/A3G/A4G) s bočním výhledem na moře.

Ostatní

EXKLUZIVNĚ  v naší nabídce. Možnost využití vybavení sesterského hotelu. V blízkosti centra letoviska.
Info: služby delegáta: prostřednictvím connected service; místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
Upozornění: klienti hotelu Calypso Palace mohou využívat zařízení hotelu Calypso Beach (s výjimkou restaurací a a-la-carte restaurací).
GPS: 36.353565, 28.206610.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat