Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Evi

Řecko, Rhodos, Faliraki

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Poloha

Dlouhá písečná pláž 800 m centrum střediska Faliraki 10 min mezinárodní letiště 20 km hlavní město Rhodos 15 km.
3* hotel leží několik minut chůze od rušného centra Faliraki s velkým množstvím obchodů, barů, restaurací a diskoték. Najdete zde i 2 motokárové dráhy, lunapark, rozlehlý vodní park, bungee jumping a mnoho dalších příležitostí k celodenní zábavě a rozptýlení. Dlouhá písečná pláž se nachází necelých 800 m od hotelu, na kterou se dostanete příjemnou procházkou mimo rušnou komunikaci. Historické hlavní město, jehož návštěvu doporučujeme, je vzdáleno 15 km. Mezinárodní letiště 20 km.

Popis

Poměrně rozlehlý hotelový areál (kapacita 334 pokojů) uprostřed vzrostlé zeleně se skládá ze 7 dvou a tří podlažních budov, jeho zahrady skýtají dostatek prostoru k odpočinku. Uvítá Vás moderní prostorná recepce s lobby, hlavní restaurace, několik venkovních a vnitřních barů, společenskou TV místnost, internetový koutek (za poplatek), minimarket, trezorovou místnost (za poplatek), internet v areálu hotelu za úplatu (15 EUR/týden), venkovní areál nabízí 3 velké bazény, oddělené dětský bazén se skluzavkou, pool snack bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Dále zde najdete dětské hřiště s menším Kids klubem, volejbal, billiard a místnost na masáže. Hotel organizuje celodenní animační programy. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, najdete zde i středisko vodních sportů. Parkování u objektu pro hosty zdarma.

Ubytování

Pokoje a partmány jsou velice elegantně zařízené, k dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a dvouložnicové apartmány s možností 1-2 přistýlek, všechny mají sociální zařízení se sprchou či vanou, vysoušeč vlasů, centrální klimatizaci (zdarma), radio, telefon, miniledničku, balkon nebo terasu.
Pokoje pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou či vanou, vysoušeč vlasů, centrální klimatizaci (zdarma), radio, telefon, miniledničku, balkon nebo terasu.

Stravování

All inclusive formou bohatého bufetu.

Ostatní

Prostorný areál se zahradami stravování all inclusive široká nabídka aktivit a služeb výrazné cenové zvýhodnění u dětí do 15 let (nebo dítě zdarma) .
Pláž ve středisku.
Velice příjemný hotel s množstvím prostoru, celodenní animací a kvalitními službami. Doporučujeme rodinám s dětmi i díky vynikající ceně (děti do 15 let zdarma). Díky vynikající poloze lze podnikat cesty po celém ostrově a koupat se každý den na jiné pláži. Hotel nezklame žádnou kategorii klientů.
Http://www.evihotel.gr.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat