Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Meropi

Řecko, Rhodos, Faliraki

Apartmány Meropi (hlavní fotografie)
  • Apartmány Meropi (fotografie 2)
  • Apartmány Meropi (fotografie 3)
  • Apartmány Meropi (fotografie 4)
  • Apartmány Meropi (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Termín 20. 9. (Po)– 30. 9. (Čt)
Délka pobytu 11 dní, 10 nocí
Odlet z Ostrava
Návrat do Ostrava
Kód zájezdu 214752444446
Počasí
28 °C – Jasno
Počasí
28 °C – Jasno
Cena za osobu od 16 370

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Pobyty u moře Dovolená s dětmi

Popis

  • ubytování dle popisu, leteckou dopravu včetně tax a poplatků, transfer z/na ubytování, pojištění CK proti úpadku.
.
  • cestovní pojištění (není-li extra dokoupeno), rekreační poplatek cca 0,5 EUR/studio/den.
.
V oblíbeném letovisku
FKK pláž jen 300 m
bazén
krásná písečná pláž.
Klimatizace za poplatek 7 EUR/den
rekreační poplatek 0,50 EUR/studio/den.
"S výběrem letošní dovolené jsme byli spokojeni. Ocenili jsme především opravdu klidnou lokalitu ubytování ve studiích Meropi. Majitelé byli příjemní, pokoje prostorné, čisté, vybavení dostačující.
K moři nebylo daleko, bylo čisté, teplé, místy kamenité, ale zato krásnější. Doporučujeme výlet lodí na ostrov Simi, plavba i samotný ostrov, prostě nádhera...
Juranovi"

„Prostorné a pěkné ubytování s vlastním vařením. Úklid probíhá každý 3. den. U bazénu možnost zakoupit si občerstvení. Bazén je čistý a velký. Cesta k moři cca 8 min. Moře teplé, čisté. Půjčili jsme si auto a udělali si výlet do Lindosu. Taky doporučujeme pláž Tsambika. Taverny a supermarkety jsou v blízkosti. Byli jsme moc spokojeni s delegátkou. Dovolená na Rhodosu byla krásně slunná a odpočinková. Příští roky bychom opět rádi cestovali s KM TRAVEL.
M. Konečný“.


Proč právě Faliraki?
Ve Faliraki
je na správném místě ten, kdo by chtěl kromě slunce a pláže vyzkoušet ještě veškeré možné druhy vodních sportů a užívat nočního života. Rozkládá se zde hlavní turistické středisko ostrova s obrovskou nabídkou sportu i zábavy, 5 km dlouhou pláží s pozvolným vstupem, vhodnou i pro malé děti, nespočetnými bary a řetězci fast food a nejrůznějšími diskotékami. Vodní park ve Faliraki je největším aquaparkem v Evropě a současně jediným na ostrově. Nabídne Vám nekončící zábavu a bohaté vyžití na nejrůznějších atrakcích. Hlavní město je vzdálené 17 km a můžete se tam dopravit pravidelnými autobusovými linkami. Pláž:
dlouhá písečná s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem. Oblíbí si ji jak rodiny s malými dětmi, tak i pohybově omezeni turisté nebo neplavci. Na své si přijdou i příznivci FKK pláže, která leží na okraji letoviska. Aktivity v okolí:
vodní sporty na pláži, půjčovny skútrů, čtyřkolek a aut, spoustu restaurací s řeckou stravou, obchůdky, bary. Doporučujeme fakultativní výlety s našimi delegáty. Ubytování:
hotely s polopenzí, light all inclusive nebo ubytování bez stravy v soukromí.
Studia Meropi
leží v klidné části jednoho z nejoblíbenějších letovisek ostrova Rhodos - ve Faliraki. Má skvělou výchozí polohu pro pěší výlety a vycházky. Centrum je vzdáleno cca 1,3 km a krásná zátoka Anthonyho Quinna, která je vhodná i pro potápění, necelé 3 km. V nejbližším okolí najdete veškerou vybavenost pro turisty jako například taverny, restaurace, obchůdky nebo půjčovny aut či skútrů.  Doporučujeme všem, kteří mají rádi aktivnější dovolenou v blízkosti písečné pláže.

Studio pro 2 osoby (ST 2): standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Součástí vybavení je kuchyňský kout (lednice, vařič, rychlovarná konvice, nádobí pro jednoduché stolování), vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek 7 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením. Možnost jedné přistýlky na ověření.

Vybavení: recepce, snack bar, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu, TV místnost. Wi-fi připojení za poplatek.

Stravování: individuální, jednoduché vaření z vlastních zásob, stravování v místních tavernách či restauracích. Možnost dokoupení kontinentální
snídaně.

Vzdálenosti: pláž 400 m, FKK pláž cca 300 m, hlavní pláž cca 800 m, centrum Faliraki 1,3 km, hlavní město Rhodos Town 14 km, nejbližší nákupní možnosti do 400 m, letiště cca 30 km.

Pláž: nejbližší je písečná s pozvolným vstupem, v moři místy kameny. Hlavní pláž je široká s jemným pískem. Lehátka a slunečníky za poplatek 6 - 8 EUR/set nebo za konzumaci v plážovém baru.

Zábava a sport: fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů, bary, restaurace, taverny, obchody se suvenýry. Nákupní možnosti v okolí.

Výlety

Výlety Rhodos

Na své dovolené na ostrově Rhodos si můžete u delegátky zakoupit tyto výlety:
Rhodos City – noční prohlídka hlavního města na ostrově Rhodos

Vaše prohlídka bude začínat v historickém přístavu Mandraki. Přejdeme k hlavní administrativní budově v benátském stylu. Vydáme se na kopec Monte Smith, kde si užijeme unikátní výhled na město Rhodos a celé pobřeží. Navštívíme ruiny Apolonova chrámu i starobylý stadion. Poté přejedeme k samotnému starému městu. Projdeme se po dlážděných uličkách, okolo obřích zdí až na náměstí s kašnou a na nádvoří, které vede k paláci rytířů. Své volno pak můžete využít na nákupy v malých, kamenných obchůdkách nebo můžete posedět v některé z místních restaurací s neopakovatelným výhledem na noční město. Cena: 34 EUR dospělý, dítě do 12 let 16,50 EUR

Město Lindos + údolí motýlů

Prohlídka města Lindos + Akropole (vstupné cca 12 €) pohled na řeckou kulturu a rozmanitou krajinu ostrova. Lindos má druhou nejkrásnější akropoli, kterou si Řecko zachovalo. Pojďte obdivovat pozůstatky čtyř civilizací a kochat se překrásnými výhledy.
Údolí motýlů (řecky Petaloudes, vstupné cca 3 €.) 5 km dlouhé zelené údolí. Nachází se ve vnitrozemí ostrova cca 20 km od hlavního města. V údolí je díky protékající říčce vytvořeno zvláštní vlhké mikroklima, které sem každoročně láká tisíce motýlů přástevníka kostivalového. V okolí říčky Pelekanos, která v rokli vytváří potůčky a vodopády a nevysychá ani v těch nejteplejších dnech, pobývají celá hejna nočního motýla. Tyto můry se sem uchylují v době páření, zřejmě zlákáni omamnou vůní pryskyřice stromů ambroň východní. Údolí bývá jejich domovem zpravidla od začátku června do poloviny září, kdy přes den spící hejna motýlů obalují celé kmeny stromů a kameny. Návštěvníkům je z celkové délky údolí zpřístupněna jen jeho část, kterým vede poznávací stezka. Doporučujeme začít na jejím horním konci u kostelíka Moní Panagías Kalópetras, odkud budete mít nádherný výhled do celého kraje. Odtud se poté po upravených chodníčcích a schodech dostanete až na spodní okraj rokle, kde můžete ještě navštívit muzeum motýlů. Občerstvit se můžete v příjemné taverně. Cena: cca 35 € (výlet vhodný pro rodiny s dětmi).

Okruh ostrovem Rhodos

Monolithos - (vstupné cca 6 €) vypravíme se do malé vesničky, ležící na západním pobřeží, Monolithos - 2 kilometry od ní je již z dálky vidět vysoká skála, která vypadá jako velký kámen. Na ní se nad moře tyčí hrad Monolithos. Jak naznačuje název, hrad postavili v roce 1476 Johanité na 236 metrů vysoké osamocené skále nad mořem. Na skále stojí také kaplička Agios Panteleimos. okouzlující výhled na ostrov Chalki, který se vám hned tak nenaskytne!
Následuje prohlídka antického Kamirosu, jehož počátky podle odborníků sahají do druhého tisíciletí př.nl. Nejvíce prosperoval v období 1000 - 400 před Kristem. Osudným se mu stalo zemětřesení v roce 142, po kterém, už nebyl obnoven. V lokalitě jsou k vidění pozůstatky amfiteáru, chrámu, lázní, kašny i domů. Bude čas i nakoupání s přestávkou na občerstvení.
Filerimos - unikátní 18 m vysoká rozhledna ve tvaru kříže, ze které můžete pozorovat větší část ostrova i modř nebe. Nachází se na kopci Filerimnos nedaleko letiště Diagoras, které je ostatně z tohoto místa jako na dlani a hlavního města ostrova Rhodos Town. K pozoruhodné stavbě dojdete po křížové cestě vedoucí borovicocvou alejí. Kromě toho zde můžete nahlédnout do kláštera, poblíž pak stojí za vidění i ruiny starověké akropole. Vstupné na vyhlídku a křížovou cestu na Filerimosu je zdarma, na akropoli cca 6 €. Cena: 46 EUR dospělý, dítě do 12 let 22,50 EUR

Ostrov Symi

Kouzelný ostrůvek Symi je nejmenší z Dodekanéských ostrovů. Odplouváme z přístavu Mandraki (hl. město Rhodosu - Rhodos Town). Plavba nám zabere cca 2 hodiny a poplujeme okolo Tureckého pobřeží do malého přístavu na ostrově Symi. Tady vás zaujmou malé barevné domečky, křivolaké dlážděné uličky, několik starobylých kostelů a klášterů. Budete mít volno na oběd v typicky řecké restauraci s mnoha specialitami. Dále můžete svůj čas strávit nákupy i prohlídkou centra. Z lodi také uvidíte slavný kostelík z 12. Století.
Cena: 47 EUR dospělý, dítě do 12 let 23 EUR

Město Lindos

S průvodkyní navštívíte slavnou akropoli, která leží až na samém vrcholu krásného města Lindos. Na horu se dostanete pěšky křivolakými uličkami anebo “oslím taxi”. Odtud uvidíte také nádherný výhled na zátoku St. Paul. Návštěva Lindosu je nejkrásnějším zážitkem! Užijte si nákupy typicky řeckých suvenýrů a ochutnejte i místní speciality v tavernách. Cena: 32 EUR dospělý, dítě do 12 let 15 EUR

Ostrov Halki

Jeden z malých ostrůvků v Dodekanesu. Krásný ostrov Halki s panenskou přírodou a průzračnou vodou. Ostrov je převážně hornatý s historickými místy, které stojí za návštěvu. Najdete tu akropoli nebo kostel St. Nicholas postaven v roce 1961. Halki je známý pro svou přátelskou atmosféru a je oblíben turisty z celého světa. Výlet začíná ráno svozem z hotelů do Kamiros, odtud budeme odplouvat lodí Nisos Halki v cca 10:00 hod. Plavba trvá přibližně 1 hod. Na ostrově mimo památek a krásné přírody najdete i obchody, restaurace a taverny. Můžete podniknout túru okolo ostrova a navštívit historická místa nebo se koupat v křišťálově čisté vodě až do odjezdu, který je okolo 16:00 hod. Cena: 43 EUR dospělý, dítě do 12 let 22,50 EUR.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 2 zájezdy.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 2 zájezdy.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 20. 9. – 30. 9. (11 dní)
Ostrava Bez stravy
Ostrava Bez stravy od 16 370 Kč Rezervovat Pokračovat
od 16 370 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 30. 9. (11 dní)
Brno Bez stravy
Brno Bez stravy od 16 370 Kč Rezervovat Pokračovat
od 16 370 Kč

Popis

  • ubytování dle popisu, leteckou dopravu včetně tax a poplatků, transfer z/na ubytování, pojištění CK proti úpadku.
.
  • cestovní pojištění (není-li extra dokoupeno), rekreační poplatek cca 0,5 EUR/studio/den.
.
V oblíbeném letovisku
FKK pláž jen 300 m
bazén
krásná písečná pláž.
Klimatizace za poplatek 7 EUR/den
rekreační poplatek 0,50 EUR/studio/den.
"S výběrem letošní dovolené jsme byli spokojeni. Ocenili jsme především opravdu klidnou lokalitu ubytování ve studiích Meropi. Majitelé byli příjemní, pokoje prostorné, čisté, vybavení dostačující.
K moři nebylo daleko, bylo čisté, teplé, místy kamenité, ale zato krásnější. Doporučujeme výlet lodí na ostrov Simi, plavba i samotný ostrov, prostě nádhera...
Juranovi"

„Prostorné a pěkné ubytování s vlastním vařením. Úklid probíhá každý 3. den. U bazénu možnost zakoupit si občerstvení. Bazén je čistý a velký. Cesta k moři cca 8 min. Moře teplé, čisté. Půjčili jsme si auto a udělali si výlet do Lindosu. Taky doporučujeme pláž Tsambika. Taverny a supermarkety jsou v blízkosti. Byli jsme moc spokojeni s delegátkou. Dovolená na Rhodosu byla krásně slunná a odpočinková. Příští roky bychom opět rádi cestovali s KM TRAVEL.
M. Konečný“.


Proč právě Faliraki?
Ve Faliraki
je na správném místě ten, kdo by chtěl kromě slunce a pláže vyzkoušet ještě veškeré možné druhy vodních sportů a užívat nočního života. Rozkládá se zde hlavní turistické středisko ostrova s obrovskou nabídkou sportu i zábavy, 5 km dlouhou pláží s pozvolným vstupem, vhodnou i pro malé děti, nespočetnými bary a řetězci fast food a nejrůznějšími diskotékami. Vodní park ve Faliraki je největším aquaparkem v Evropě a současně jediným na ostrově. Nabídne Vám nekončící zábavu a bohaté vyžití na nejrůznějších atrakcích. Hlavní město je vzdálené 17 km a můžete se tam dopravit pravidelnými autobusovými linkami. Pláž:
dlouhá písečná s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem. Oblíbí si ji jak rodiny s malými dětmi, tak i pohybově omezeni turisté nebo neplavci. Na své si přijdou i příznivci FKK pláže, která leží na okraji letoviska. Aktivity v okolí:
vodní sporty na pláži, půjčovny skútrů, čtyřkolek a aut, spoustu restaurací s řeckou stravou, obchůdky, bary. Doporučujeme fakultativní výlety s našimi delegáty. Ubytování:
hotely s polopenzí, light all inclusive nebo ubytování bez stravy v soukromí.
Studia Meropi
leží v klidné části jednoho z nejoblíbenějších letovisek ostrova Rhodos - ve Faliraki. Má skvělou výchozí polohu pro pěší výlety a vycházky. Centrum je vzdáleno cca 1,3 km a krásná zátoka Anthonyho Quinna, která je vhodná i pro potápění, necelé 3 km. V nejbližším okolí najdete veškerou vybavenost pro turisty jako například taverny, restaurace, obchůdky nebo půjčovny aut či skútrů.  Doporučujeme všem, kteří mají rádi aktivnější dovolenou v blízkosti písečné pláže.

Studio pro 2 osoby (ST 2): standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Součástí vybavení je kuchyňský kout (lednice, vařič, rychlovarná konvice, nádobí pro jednoduché stolování), vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek 7 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením. Možnost jedné přistýlky na ověření.

Vybavení: recepce, snack bar, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu, TV místnost. Wi-fi připojení za poplatek.

Stravování: individuální, jednoduché vaření z vlastních zásob, stravování v místních tavernách či restauracích. Možnost dokoupení kontinentální
snídaně.

Vzdálenosti: pláž 400 m, FKK pláž cca 300 m, hlavní pláž cca 800 m, centrum Faliraki 1,3 km, hlavní město Rhodos Town 14 km, nejbližší nákupní možnosti do 400 m, letiště cca 30 km.

Pláž: nejbližší je písečná s pozvolným vstupem, v moři místy kameny. Hlavní pláž je široká s jemným pískem. Lehátka a slunečníky za poplatek 6 - 8 EUR/set nebo za konzumaci v plážovém baru.

Zábava a sport: fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů, bary, restaurace, taverny, obchody se suvenýry. Nákupní možnosti v okolí.

Výlety

Výlety Rhodos

Na své dovolené na ostrově Rhodos si můžete u delegátky zakoupit tyto výlety:
Rhodos City – noční prohlídka hlavního města na ostrově Rhodos

Vaše prohlídka bude začínat v historickém přístavu Mandraki. Přejdeme k hlavní administrativní budově v benátském stylu. Vydáme se na kopec Monte Smith, kde si užijeme unikátní výhled na město Rhodos a celé pobřeží. Navštívíme ruiny Apolonova chrámu i starobylý stadion. Poté přejedeme k samotnému starému městu. Projdeme se po dlážděných uličkách, okolo obřích zdí až na náměstí s kašnou a na nádvoří, které vede k paláci rytířů. Své volno pak můžete využít na nákupy v malých, kamenných obchůdkách nebo můžete posedět v některé z místních restaurací s neopakovatelným výhledem na noční město. Cena: 34 EUR dospělý, dítě do 12 let 16,50 EUR

Město Lindos + údolí motýlů

Prohlídka města Lindos + Akropole (vstupné cca 12 €) pohled na řeckou kulturu a rozmanitou krajinu ostrova. Lindos má druhou nejkrásnější akropoli, kterou si Řecko zachovalo. Pojďte obdivovat pozůstatky čtyř civilizací a kochat se překrásnými výhledy.
Údolí motýlů (řecky Petaloudes, vstupné cca 3 €.) 5 km dlouhé zelené údolí. Nachází se ve vnitrozemí ostrova cca 20 km od hlavního města. V údolí je díky protékající říčce vytvořeno zvláštní vlhké mikroklima, které sem každoročně láká tisíce motýlů přástevníka kostivalového. V okolí říčky Pelekanos, která v rokli vytváří potůčky a vodopády a nevysychá ani v těch nejteplejších dnech, pobývají celá hejna nočního motýla. Tyto můry se sem uchylují v době páření, zřejmě zlákáni omamnou vůní pryskyřice stromů ambroň východní. Údolí bývá jejich domovem zpravidla od začátku června do poloviny září, kdy přes den spící hejna motýlů obalují celé kmeny stromů a kameny. Návštěvníkům je z celkové délky údolí zpřístupněna jen jeho část, kterým vede poznávací stezka. Doporučujeme začít na jejím horním konci u kostelíka Moní Panagías Kalópetras, odkud budete mít nádherný výhled do celého kraje. Odtud se poté po upravených chodníčcích a schodech dostanete až na spodní okraj rokle, kde můžete ještě navštívit muzeum motýlů. Občerstvit se můžete v příjemné taverně. Cena: cca 35 € (výlet vhodný pro rodiny s dětmi).

Okruh ostrovem Rhodos

Monolithos - (vstupné cca 6 €) vypravíme se do malé vesničky, ležící na západním pobřeží, Monolithos - 2 kilometry od ní je již z dálky vidět vysoká skála, která vypadá jako velký kámen. Na ní se nad moře tyčí hrad Monolithos. Jak naznačuje název, hrad postavili v roce 1476 Johanité na 236 metrů vysoké osamocené skále nad mořem. Na skále stojí také kaplička Agios Panteleimos. okouzlující výhled na ostrov Chalki, který se vám hned tak nenaskytne!
Následuje prohlídka antického Kamirosu, jehož počátky podle odborníků sahají do druhého tisíciletí př.nl. Nejvíce prosperoval v období 1000 - 400 před Kristem. Osudným se mu stalo zemětřesení v roce 142, po kterém, už nebyl obnoven. V lokalitě jsou k vidění pozůstatky amfiteáru, chrámu, lázní, kašny i domů. Bude čas i nakoupání s přestávkou na občerstvení.
Filerimos - unikátní 18 m vysoká rozhledna ve tvaru kříže, ze které můžete pozorovat větší část ostrova i modř nebe. Nachází se na kopci Filerimnos nedaleko letiště Diagoras, které je ostatně z tohoto místa jako na dlani a hlavního města ostrova Rhodos Town. K pozoruhodné stavbě dojdete po křížové cestě vedoucí borovicocvou alejí. Kromě toho zde můžete nahlédnout do kláštera, poblíž pak stojí za vidění i ruiny starověké akropole. Vstupné na vyhlídku a křížovou cestu na Filerimosu je zdarma, na akropoli cca 6 €. Cena: 46 EUR dospělý, dítě do 12 let 22,50 EUR

Ostrov Symi

Kouzelný ostrůvek Symi je nejmenší z Dodekanéských ostrovů. Odplouváme z přístavu Mandraki (hl. město Rhodosu - Rhodos Town). Plavba nám zabere cca 2 hodiny a poplujeme okolo Tureckého pobřeží do malého přístavu na ostrově Symi. Tady vás zaujmou malé barevné domečky, křivolaké dlážděné uličky, několik starobylých kostelů a klášterů. Budete mít volno na oběd v typicky řecké restauraci s mnoha specialitami. Dále můžete svůj čas strávit nákupy i prohlídkou centra. Z lodi také uvidíte slavný kostelík z 12. Století.
Cena: 47 EUR dospělý, dítě do 12 let 23 EUR

Město Lindos

S průvodkyní navštívíte slavnou akropoli, která leží až na samém vrcholu krásného města Lindos. Na horu se dostanete pěšky křivolakými uličkami anebo “oslím taxi”. Odtud uvidíte také nádherný výhled na zátoku St. Paul. Návštěva Lindosu je nejkrásnějším zážitkem! Užijte si nákupy typicky řeckých suvenýrů a ochutnejte i místní speciality v tavernách. Cena: 32 EUR dospělý, dítě do 12 let 15 EUR

Ostrov Halki

Jeden z malých ostrůvků v Dodekanesu. Krásný ostrov Halki s panenskou přírodou a průzračnou vodou. Ostrov je převážně hornatý s historickými místy, které stojí za návštěvu. Najdete tu akropoli nebo kostel St. Nicholas postaven v roce 1961. Halki je známý pro svou přátelskou atmosféru a je oblíben turisty z celého světa. Výlet začíná ráno svozem z hotelů do Kamiros, odtud budeme odplouvat lodí Nisos Halki v cca 10:00 hod. Plavba trvá přibližně 1 hod. Na ostrově mimo památek a krásné přírody najdete i obchody, restaurace a taverny. Můžete podniknout túru okolo ostrova a navštívit historická místa nebo se koupat v křišťálově čisté vodě až do odjezdu, který je okolo 16:00 hod. Cena: 43 EUR dospělý, dítě do 12 let 22,50 EUR.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat