Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Lyristis Studios & Apartments

Řecko, Rhodos, Faliraki

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 9 290 Kč

Dostupných: 182 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Lyristis Studios & Apartments se nachází u krásného pobřeží oblíbené turistické oblasti Faliraki na ostrově Rhodos. Faliraki je ideálním místem pro pobytovou dovolenou u moře, ale i pro výlety do typických řeckých vesniček ve vnitrozemí. Lyristis Studios nabízí příjemné prostředí pro strávení pobytu s rodinou i pro ty, kteří chtějí mít cenově dostupnou dovolenou, ale pohodlné prostředí. Letiště je vzdáleno cca 13 km a hlavní město 12 km. V docházkové vzdálenosti od hotelu je řada taveren, restaurací, barů a nákupních možností. Největší Aquapark na ostrově je vzdálen cca 5 km.

Popis

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, udržovanými studii a apartmány, venkovním bazénem, barem u bazénu,minimarketem.
Nejbližší pláž je vzdálena cca 400 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Je možnost využití vodních sportů na pláži za poplatek.

Stravování

Bez stravování nebo snídaně.

Ostatní

Služby v ceně: Wi-Fi připojení. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

Hosté tohoto jednoduchého hotelu si mohou vybrat z ubytování v apartmánech nebo ve studiích.Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou, telefonem, klimatizací, trezorem, balkonem nebo terasou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat