Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Smartline Cosmopolitan

Řecko, Rhodos, Ialyssos

Ubytování Hotel
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 22 390 Kč

Dostupných: 85 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

OSTRAVA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Ostravě za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 550 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 880 Kč, cena do 15 kalendářních dnů je 1.100 Kč. Službu „parkování na letišti v Ostravě“ je nutné uvést do smlouvy o zájezdu do příplatků a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.
BRNO - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Brně za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 690 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 890 Kč, cena parkování do 15 kalendářních dnů je 1390 Kč. Službu „parkování na letišti v Brně“ je nutné uvést do cestovní smlouvy a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.
PRAHA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Parkujte pohodlně a bezpečně u letiště v Praze. Díky našemu PROMO KÓDU získáte nižší cenu. Parkování na hlídaném parkovišti firmy Go parking.

Poloha

Hotelový komplex je umístěný jen 50 m od dlouhé oblázkově-písečné pláže, která je od hotelu oddělena místní komunikací (lze využít podchod). Sestává z hlavní a několika vedlejších budov rozmístěných v udržované zahradě. Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi (zdarma), TV místnost, restaurace, à la carte řecká restaurace, pool/snack bar, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za depozit), dětský bazén a hřiště, stolní tenis, aerobic, akva-aerobik, šipky, fitness, za poplatek kulečník a videohry. Hotel pořádá denní i večerní animační programy, pro děti je zde miniklub (4-12 let) a minidisco. Za poplatek jsou k dispozici wellness služby. V blízkosti hotelu je obchod a několik restaurací, centrum letoviska je vzdálené asi 1 km. Hlavní město Rhodos s bohatými nákupními možnostmi i historickým centrem je vzdálené jen 4 km. Lokalita je vhodná pro provozování vodních sportů, v blízkosti je windsurfingové centrum. Hotel s kvalitními službami doporučujeme klientům hledajícím ubytování v blízkosti pláže a nádherného hlavního města Rhodos.

Popis

Pláž: 50 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, set na přípravu čaje a kávy (varná konvice, průběžně doplňovaný porcovaný čaj, káva, mléko a cukr), po příletu láhev vody (během pobytu není doplňováno), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.U tohoto hotelu nabízíme další typ pokojů:Hotel SMARTLINE COSMOPOLITAN 4* rodinné pokoje pro 2-4 osoby.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.00-10.00), pozdní kontinentální snídaně (10.00-10.30), oběd (12.30-14.00) a večeře (18.45-21.15) formou bufetu, večeře v à la carte řecké restauraci (1x za pobyt v ceně zájezdu, nutná předchozí rezervace, v termínech 1.6.-30.9.), lehký snack během dne (12.00-16.00), sušenky (16.00-17.00), zmrzlina... Viz detail zájezdu.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.Odlety pro pobyty 10/11/14 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy, Bratislavy – úterý/pátek.Odlety pro pobyty 7 nocí jsou z Brna, Prahy, Ostravy a Bratislavy – pátek/pátek a úterý/úterý.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat