Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Residence

Řecko, Rhodos, Ialyssos

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Popis

Recepce, trezory, lobby s TV a wi fi, internet, hlavní restaurace Aethrion, a la carte restaurace, bar Oasis, bar club Absolute, bar Aphrodite u bazénu s přístupem i z bazénu, sladkovodní bazén, stolní tenis, šipky, kulečník, turecké lázně, sauna a tělocvična v hotelu Forum Beach, animace (polovina května – polovina října), mini market.

Ubytování

Hotel nabízí nadstandardní apartmány pro 2-3 osoby a standardní apartmány pro 2-4 osoby. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, kuchyňkou s elektrickými vařiči a ledničkou a balkónem nebo terasou. Apartmány mají oddělenou ložnici od obývací části.

Stravování

All inclusive : bufetové snídaně (07:00 – 10:00), pozdní snídaně (10:00 – 11:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00), půlnoční lehký bufet, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).


Poloha

Hotel pouze pro osoby od 16 let skládající se ze dvou budov The Residence a Glass Inn, které jsou odděleny silničkou, se nachází nedaleko pláže, 1 km od centra letoviska Ialyssos a 8 km od hlavního města Rhodos. Oficiální kategorie: 4*.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat