Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Dionysos Hotel

Řecko, Rhodos, Ixia

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost deště
17 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 813 Kč

Dostupných: 216 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Oblázkovo-písečná pláž cca 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 281 pokojů rozdělených do hlavní budovy (5 podlažích) a vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, výtahy, místnost s TV, 2 restaurace, lobby bar, kavárna a minimarket. Ve venkovním areálu bazénový komplex s mořskou vodou, sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Internetový koutek (za poplatek), WiFi ve veřejných prostorech a na pokojích zdarma. Hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob nelze dětskou postýlkou překročit.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): chladnička, klimatizace (1.6.-30.9.), trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén a balkon nebo terasa.Studia (B2A/B3A/B4A): kuchyňka s vybavením, kávovar, klimatizace (od 15.6.-30.9.), balkon, jinak jako A2A.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při polopenzi navíc oběd eventuálně večeře výběr z menu.

Ostatní

Hotel obklopený piniovými stromy a olivovníky. WiFi ve veřejných prostorech a na pokojích zdarma. velmi oblíbený u stálých hostů.
Info: Služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.
Upozornění: Pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.
GPS: 36.42325,28.19820.

Poloha

Klidná. Restaurace a bary cca 250 m. Místní centrum s možnostmi pro nakupování cca 4 km. Zastávka autobusu v blízkosti. Golfové hřiště cca 20 km. Letiště cca 10 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat