Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Ixian Grand

Řecko, Rhodos, Ixia

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 14 790 Kč

Dostupných: 202 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze:snídaně a večeře formou bohatého bufetu - podávají se v hlavní restauraci.(Nutnost dodržování ve všech restaurací u večeře Dress code).

Poloha

Luxusní nově zrekonstruovaný hotel (r.2007) nacházející se přímo u pláže v letovisku Ixia nabízí svým návštěvníkům stylovou atmosféru. Vizitkou hotelu je kvalitní servis a útulná elegance. V centru letoviska, které se od hotelu nachází cca 850 m, najdete množství restaurací, barů, taveren a obchodů. Autobusovou zastávku naleznete 200 m od hotelu. Hlavní město ostrova je vzdáleno 6 km a letiště 7 km.

Popis

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí 24 hodin, směnárna, možnost Wi-fi připojení, internetový koutek, mini market, klenotnictví, výtah, knihovna, luxusní konferenční hala, dvě a la carte restaurace, tři druhy barů: lounge bar, beach bar, suites´bar, velký venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma).

Ubytování

Elegantní renovované SUPERIOR GARDENWING pokoje s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, župany, pantofle. Dále v pokojích naleznete individuální klimatizaci, LCD TV/SAT s hudebním kanálem, telefon, safe box, ledničku, balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat