Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Solemar

Řecko, Rhodos, Ixia

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Popis

Cca 200 m od pláže.
Recepce, směnárna, trezory, lékař na zavolání, půjčovna aut, internet, místnost se SAT TV, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, bazén, stolní tenis, tenis (v blízkosti hotelu), kulečník, elektronické hry, mini golf, vodní sporty na pláži, animace.
Dětský bazén, dětské hřiště.
Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, lednička, kulečník, tenis, internet, elektronické hry, vodní sporty na pláži.

Poloha

Nedávno renovovaný hotelový komplex se nachází v blízkosti pláže v centru letoviska Ixia, 5 km od centra Rhodu a 12 km od letiště. 50 m od hotelu jsou obchody, bary, restaurace a taverny. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: 3*.

Ubytování

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, rádiem, telefonem, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Stravování

All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové obědy (12:00 – 14:00), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (09:00 – 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00 – 23:00).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat