Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Elysium & Spa

Řecko, Rhodos, Kalithea

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 15 550 Kč

Dostupných: 1 265 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nově postavený luxusní hotelový komplex, nacházející se na okraji živého letoviska Faliraki, nabízí eleganci, styl a kvalitní servis. Hotel se skládá ze tří samostatných avšak propojených budov, ve kterých naleznete jedinečnost moderního designu. Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Centrum letoviska s množstvím taveren, kaváren, restaurací, barů a obchůdků naleznete cca 4 km od hotelu. Hlavní město ostrova je vzdáleno 9 km a letiště 15 km.

Popis

Hotel svým návštěvníkům nabízí tři venkovní bazény: velký (1610 m2 ) formou laguny, vyhřívaný (140 m2 ) s mořskou vodou, dětský bazén (lehátka, slunečníky a ručníky u bazénů zdarma). Dále zde naleznete čtyři druhy barů: pool bar, panoramatický lounge bar, lobby bar, beach bar. Prostornou recepci, tři panoramatické výtahy s výhledem na moře a atrium, tři restaurace: hlavní, a la carte gourmet s panoramatickým výhledem, a la carte pool restaurace. Pokojový servis funguje od 7.00 – 23.00. Hotel nabízí také SPA – centrum zdraví a krásy, obchůdky – mini market, klenotnictví, dárkové předměty a tři konferenční haly.

Ubytování

Hotel nabízí několik typů ubytování – uvedené ceny jsou určeny pro ubytování STANDARD DELUXE. Pro náročnější klienty jsou nabízeny nadstandardní služby a pokoje v rámci programu ELITE CLUB (více informací v CK).V prostorných pokojích (cca 30 m2) s výhledem na moře naleznete mimo jiné LCD TV, internet, telefon, individuálně kontrolovanou klimatizaci, safe box, ledničku a balkón.

Stravování

Polopenze: Snídaně formou amerického bufetu v hlavní restauraci.Večeře jsou servírovány v hlavní restauraci. (Nutnost dodržovat ve všech retauracích u večeří Dress code).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat