Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex La Marquise

Řecko, Rhodos, Kalithea

Ubytování Hotel
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 25 590 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Tento luxusní komplex se rozprostírá na ploše o rozloze 120 000 m2, v nádherné oblasti Kallithea, pouhé 3 km od centra největšího prázdninového letoviska Faliraki, kde se nachází mnoho barů, taveren, obchodu a aquapark a cca 10 km od hlavního města Rhodos.

Popis

Hoteloví hosté Chateau Taulane si mohou odpočinout v relaxačním centru, sauně, vířivce, hammamu nebo u bazénu. K dispozici je hotelu také fitness centrum a prostory pro konaní seminářů a různých společenských událostí. V hotelu dále naleznete restauraci "La Marquise de Lisle" podávající ty nejlahodější pokrmy středomořské kuchyně, bar, vinný sklípek a snack-bar.Přímo k resortu náleží 18ti jamkové golfové hřiště.

Sport a zábava

V komplexu jsou hostům k dispozici zdarma dva tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, fitness, 12 jamkový minigolf. Dále za poplatek vodní sporty na pláži. Hotel pořádá 3–5x tydně denní a večerní animační programy. Spa centrum (2 000 m2) s výběrem masáží, wellness programů, vyhřívaný vnitřní bazén (v sezoně, pouze pro dospělé osoby), venkovní bazén určený pouze pro návštěvníky wellness centra

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, SAT TV, telefonem, minibarem (za poplatek), klimatizací, trezorem, balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat