Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Princess Andriana

Řecko, Rhodos, Kiotari

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 27 690 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Dlouhá písečně-oblázková pláž 100 m středisko Lardos 6 km středisko Lindos 15 km mezinárodní letiště 54 km .
Princess Andriana Resort & Spa se nachází přímo v centru malého letoviska Kiotari, cca 100 m od písečně-oblázkové pláže (přístup podchodem pod místní komunikací, ocenění Modrá vlajka). Centrum letoviska Lardos s nespočtem nákupních možností a nabídek k posezení je cca 6 km daleko. Od historického městečka Lindos je vzdálený 12 km. Od hlavního města Rhodos (letiště) je hotel vzdálený 54 km. Délka transferu z letiště do hotelu cca 85 min.

Popis

Nový 5* hotel na rozlehlém pozemku se sestává z hlavní budovy a několika menších budov, v kterých jsou především rodinné pokoje, část pouze pro dospělé a pokoje s privátními bazénky. Celý komplex je velice kompaktní, vystavěný v moderním duchu, vybavený designovým nábytkem. Centrální část hotelu obklopuje bazénový komplex, jehož dominantou je velká fontána. Velice populární je rodinná část hotelu, kde přízemní pokoje nabízí přímý vstup do společného bazénu přímo z terasy pokoje. Hotel má 380 pokojů ve třídě standardních (30 m2) a Family pokojů (40,5 m2), Junior, Superior a Executive suite (59 m2). Některé pokoje mají sdílený a jiné privátní bazén (18 m2). Směrem k moři se nachází sekce „Adult only“. Po vstupu do hotelu Vás zaujme ultramoderní recepce se vstupním lobby s řadou bílých sloupů evokujících antiku v ultramoderním pojetí. V komplexu nejdete hlavní restauraci Madailon, ála carte restauraci Moonlight se středomořskou kuchyní, samoobslužný All day restaurant, 3 bary a na pláži Coral snack bar, internet v celém areálu, fitness centrum, Euphoria SPA wellness s vnitřním bazénem, ke kterému náleží sauna, pára, hammam, jacuzzi a masážní místnosti. V komplexu hotelu najdete rovněž minimarket, prádelnu, internetový koutek, stálou službu doktora a půjčovnu aut. Venkovní bazénový komlex má rozlehlou sluneční terasu s lehátky a slunečníky (zdarma, i na hotelové části pláže), dále je zde vybavený dětský mini klub (4-12 let) s dokonalým servisem a přilehlým dětským hřištěm, amfiteátr pro 500 osob, 2 tenisové kurty s osvětlením, hřiště na beach volejbal, malou kopanou, mini golf, středisko vodních sportů, stolní tennis, kulečník, šipky, lukostřelba, bocca, internet v celém areálu, fitnes, Euphoria SPA s vnitřním bazénem, ke kterému náleží sauna, pára, hammam, jacuzzi a masážní místnosti. Hotel pořádá každodenní animační programy i pravidelná večerní představení.

Ubytování

Pokoje jsou velmi komfortně zařízené, liší se pouze svou polohou, rozlohou a případným vlastním bazénem. Všechny nabízí možnost 1-2 přistýlek, king size bed postel, prostorné sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, radio, individuální klimatizaci, WiFi připojení, 3x týdně doplňovaný minibar, coffe/tea set, trezor, balkon či terasu. Podlaha je kryta dlažbou. Rodinné pokoje mají pokoj rozdělený šoupacími dveřmi a nejedná se o dvě místnosti. U všech typů pokojů možnost ubytování s přímým vstupem do bazénu.
Deluxe pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají prostorné sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, radio, individuální klimatizaci, WiFi připojení, 3x týdně doplňovaný minibar, coffe/tea set, trezor, balkon či terasu.

Stravování

Jedinečný all inclusive s výbornou kuchyní.

Ostatní

Luxusní moderní art hotel lehátka a slunečníky i na pláži zdarma wellness centrum, 2 tenisové kurty stravování all inclusive.
Pohled na pláž.
Moderní art hotel, kde je každý detail selektivně propracován, vybavený nadčasovým designem se smyslem pro pohodlí, komfort a pocit otevřeného prostoru. Doporučujeme všem, kteří dokáží ocenit opravdu klidnéjší místo s výbornými službami a průzračným tyrkysovým mořem. Oceňujeme velkou vybavenost, kvalitu služeb a variabilitu typů ubytování.
Http://www.princessandriana.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat