Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Labranda Miraluna Village

Řecko, Rhodos, Kiotari

Ubytování Hotel
Počasí
15 °C - Déšť
15 °C - Déšť

Stravování

All inclusive: bufetové snídaně (7:00 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:30), odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00).. .

Poloha

Luxusní hotel Aquis Miraluna Village and Spa se nachází na jihovýchodní straně ostrova Rhodos v malebné vesničce Kiotari. Od pláže je vzdálen cca 150 m a odděluje jej místní málo frekventovaná komunikace. Hotel se nachází 5 km jižně od obce Lardos a 15 km od rušného letoviska Lindos. Od letiště je hotel vzdálen 60 km. Hotel doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale všem, kteří vyhledávají mnoho zábavy a příjemnou relaxaci na pláži. Oficiální kategorie 4*.

Popis

Cca 150 m.
Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací, mini lednicí, terasou nebo balkonem. K vybavení hotelu patří recepce, amfiteátr, nabízející zábavu pod širým nebem, také denní a večerní animace, bar na pláži, snack bar, restaurace, salon krásy, nabízející mj. příjemné masáže, dále disco, zábavní místnost, Internet, jacuzzi, prádelna, mini golf, obchody, trezor, sauna, tenis, TV místnost, parkoviště. Hotel disponuje čtyřmi bazény, z toho jedním vnitřním, a nabízí tak svým hostům dostatek míst pro osvěžení v parných dnech.
Pro děti je k dispozici dětský bazén, hřiště a miniklub. Postýlka je na vyžádání (negarantovaná služba).
Služby za poplatek: Pro strávení příjemného dne na pláži jsou zde hostům k dispozici lehátka a slunečníky (cca 7 EUR/den), za poplatek je dále možné využít trezor (cca 6EUR/den), prádelnu, salon krásy, Internet, jacuzzi nebo saunu, zahrát si mini golf, tenis, či zúčastnit se vodních sportů na pláži.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat