Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Miraluna Resort

Řecko, Rhodos, Kiotari

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost deště
17 °C - Možnost deště

Poloha

Rodinný hotel skládající se z hlavní budovy a několika vedlejších budov se nachází asi 150 m od pláže přes místní malou komunikaci v letovisku Kiotari, 2 km od jeho centra, 6 km od městečka Lardos, 16 km od města Lindos a 63 km od letiště v Rhodu.

Popis

Přes malou místní komunikaci od pláže.
Recepce, společenská místnost s TV, internet, 2 restaurace, a la carte restaurace, bar, snack bar, taverna, krytý bazén, 4 bazény, tenis, stolní tenis, fotbal, basketbal, volejbal, aerobik, vodní pólo, šipky, mini golf, pétanque, video hry, vodní sporty na pláži, animace, mini market, kadeřnictví.
Dětský bazén, pirátská loď se skluzavkami, dětské hřiště, mini club, vysoké židle v restauraci, dětská postýlka na vyžádání.
Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, bazénové a plážové osušky, trezor, vodní sporty.

Ubytování

Hotel nabízí standardní a nadstandardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, ledničkou a balkónem nebo terasou. Rodinné pokoje mají ložnici oddělenou přepážkou od druhé místnosti.

Stravování

All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:30), občerstvení (10:00 – 18:00), zmrzlina pro děti (10:00 – 18:00), odpolední čaj/káva a zákusky (15:30 – 16:30).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat