Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Anavadia Hotel

Řecko, Rhodos, Kolymbia

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Ostatní

Poklidná atmosféra lokality i hotelu plážový shuttle bus zdarma komfortní renovované ubytování stravování all inclusive.
Pohled na pláž ve středisku.
Velice kvalitní a elegantní nízkokapacitní ubytování, vysoká úroven služeb i stravování. Komplex působí poklidně, stejně jako celá lokalita a proto skýtá možnost kvalitní relaxace. Výhodou je i hotelový shuttle bus provozovaný mezi hotelem a pláží. Vzhledem k omezené kapacitě hotelu doporučujeme včasnou rezervaci.

Popis

Komplex vsazený mezi majestátní hory a moře, s celkovou kapacitou 40 luxusně vybavených a renovovaných pokojů (2010-11), tvoří hlavní budova a několik jednopatrových budov v udržované zahradě propojených chodníky osázenými zelení. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s balkonem nebo terasou. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí a lobby, ke stravování slouží stylová hlavní hotelová self service restaurace (s řeckou a mezinárodní kuchyní), k posezení vnitřní bar a snack bar u bazénu, internetový koutek a WiFi (za poplatek), v areálu jsou 2 hlavní bazény, dále dětský bazén, sluneční terase s lehátky a slunečníky zdarma, kulečník, parkoviště. Hotel provozuje (zdarma) shuttle bus na pláž (3x denně v období květen-červen-říjen a 5x denně v červenci, srpnu a září). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

Moderní dvoulůžkové pokoje laděné do teplých barev (možnost 1-2 přistýlek) mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (od 15.06. do 15.09. zdarma) , Sat-TV, minilednici, telefon, psací stůl, trezor a WiFi (za příplatek), balkon nebo terasa s venkovním nábytkem. Pokoje s výhledem na moře nutno sjednat předem u CK.
Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (od 15.06. do 15.09. zdarma), Sat-TV, minilednici, telefon, psací stůl, trezor a WiFi (za příplatek), balkon nebo terasa s venkovním nábytkem. Pokoje s výhledem na moře nutno sjednat předem u CK.

Stravování

All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, během dne vícekrát podáváno občerstvení - sendviče, plněné pečivo, saláty, káva, čaj, zmrzlina, zákusky aj. (snack bar u bazénu), neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby po celý den. .

Poloha

Oblázková pláž 700 m centrum letoviska Kolymbia 15 min hlavní město Rhodos 26 km přístav 25 km.
Zrekonstruovaný komfortní hotel leží v klidnější části oblíbeného a vyhledávaného letoviska Kolymbia, cca 700 od oblázkové pláže. Živější centrum letoviska je vzdáleno cca 15 min procházkou od hotelu. Zde návštěvníci najdou nespočet nákupních možností, taverny, kavárny i bary. Tato lokalita je jen 25 km od malebné vesnice Lindos a 26 km od hlavního města Rhodos a 25 km od přístavu. .

Sport a zábava

Pláž.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat