Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Casa Cook Rhodes

Řecko, Rhodos, Kolymbia

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 17 221 Kč

Dostupných: 148 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 700 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Populární Tsambika pláž cca 6 km. Moderní hotel, otevřený v roce 2015 disponuje 97 pokoji a suitami. K vybavení patří výtah v hlavní budově, restaurace, bar, 1 sladkovodní bazén a několik sdílených a soukromých bazénů, které jsou přístupné z pokojů. Osušky zdarma (lze použít pouze u bazénu). WiFi v celém hotelu zdarma.

Ubytování

Premium pokoje (C1A/C2A): cca 26 m2, set pro přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace, trezor, LCD sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén, terasa s lehátky a slunečníkem, sdílený bazén.Premium veranda pokoje (C2B): cca 28 m2, disponují větší terasou, jinak stejné vybavení jako C2A.Loft suite (C2C): cca 38 m2, na 2 podlažích, navíc posezení, vířivka, sdílený bazén, jinak jak C2A.Split level suite (C2D): cca 45 m2, prostor na spaní ve zvýšeném patře, bez vířivky, jinak jako C2C.Suite se soukromým bazénem (C2E): cca 55 m2, ložnice, posezení, vířivka, prostornější terasa s vlastním bazénem (cca 25 m2) a posezení, jinak jako C2C.

Poloha

V letovisku Kolymbia. Centrum letoviska s obchody a restauracemi cca 1 km. Hlavní město Rhodos cca 25 km. Letiště cca 30 km.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Stravování formou a-la-carte nebo formou bufetových stolů. Na večeře požadováno vhodné oblečení. Přes den možnost stravování v hotelu formou a-la-carte (za poplatek).

Ostatní

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. všechny pokoje se vstupem do bazénu. hotel pouze pro dospělé - od 16 let.
Info: Místní kategorie: 5.
Upozornění: Hotel pouze pro dospělé - od 16 let; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.
GPS: 36.24200,28.15520.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat