Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Delfinia

Řecko, Rhodos, Kolymbia

Ubytování Hotel
Počasí
15 °C - Déšť
15 °C - Déšť
Cena za osobu od 16 802 Kč

Dostupných: 53 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel sestávající ze čtyř dvoupatrových budov se zapuštěným přízemím a z několika přízemních budov je vystavěn v menší zahradě ve vzdálenosti cca 500 m od centra letoviska.

Popis

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, restaurace, bazén s terasou, bazén pro děti, snack bar u bazénu, dětský koutek a minimarket. Oblázkovo-písečná pláž se nachází ve vzdálenosti cca 350 m od hotelu. Cesta na pláž vede banánovníkovou uličkou podél hotelu Alfa. Lehátka a slunečníky za poplatek. Hotel neposkytuje ručníky na pláž.

Sport a zábava

V hotelovém areálu je k dispozici minigolf a jednoduchý hotelový animační program. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací souprava, přistýlka nebo palanda) jsou vybaveny TV, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, klimatizací, lednicí, trezorem (za poplatek) a terasou nebo balkonem. Pokoje jsou situovány v bungalovech a v zapuštěném přízemí.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy, večeře formou bufetu; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, zmrzlinu pro děti, rozlévané nealkoholické nápoje a pivo a víno místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.30-23.00).

Ostatní

- ideální rodinná dovolená - dítě do 15 let.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat