Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Golden Odyssey

Řecko, Rhodos, Kolymbia

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 10 580 Kč

Dostupných: 2 003 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Komplex se skládá z 8 budov - hlavní budovy a bungalovu. Je obklopen olivovníky a čtyřmi fontánami v nádherné zahradě. Nabízí Vám vstupní halu s recepcí, vnitřní a venkovní restauraci, bar, velkou terasu s výhledem na bazén, prostorné lobby s 3 TV se satelitním programem, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky jsou zdarma) a velkou krásně udržovanou zahradu s palmami. O zábavu se Vám 1 x týdně postará řecký večer s vynikajícím řeckým bufetem, nápoji, řeckou hudbou a baletem.

Ubytování

Hotel nabízí 150 pokojů a všechny mají velký balkon, koupelnu s WC, klimatizaci. telefon, rádio, ledničku, TV a bezpečnostní schránku. Pokoje jsou prostorné s oddělenými postelemi.

Stravování

Stravování je all inclusive - snídaně, obědy i večeře se podávají formou bufetu, včetně salátového bufetu. Co se týče obědů a večeří, máte na výběr z mezinárodní a řecké kuchyně. Hotel je vyhlášen výbornou kuchyní. V baru si mužete vychutnat alko i nealko nápoje, koktejly pro zpříjemnění večerů u posezení na terase s výhledem na bazén.

Poloha

Komplex se nachází na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Rhodos. Je obklopen kopci a mořem. Je vzdálen 1 km od jedné z nejčistší pláží ostrova. K pláži Vás dopraví 5krát denně hotelový autobus. Do centra Kolymbia je to cca 650 m a naleznete zde řadu obchodů, restaurací a diskoték.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat