Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Bayside Katsaras

Řecko, Rhodos, Kremasti

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Popis

Hotel je vybaven halou s recepcí, Wi-Fi, internetovým koutem (za poplatek), venkovním bazénem, dětským bazénem, dětským hřištěm, hlavní restaurací, barem, barem u bazénu, možností masáží, billiardem a karaoke, lekce potápění a vodního lyžování (za poplatek).
Pláž se nachází přímo u hotelu. Plážová servis a vodní sporty za poplatek.

Poloha

Ubytování Bayside Katsaras se nachází na severozápadě ostrova Rhodos hned na pláži Kremasti. Pláž je známá pro krásné Křišťálově čisté moře. Jedná se o moderní komplex s venkovním bazénem, dětským bazénem a mnoho dalšími možnosti. Hotel má vlastní restauraci se dvěma bary. Hotel disponuje umístěním blízko krásné pláže, kde je možné využívat vodní sporty jako jsou Windsurfing, Kiteboarding a mnoho dalších sportů. Ubytování je vhodné pro všechny, kteří mají rádi vodní sporty, jelikož tato část ostrova je vhodná a dostatečné větrná. Dále je také hotel vhodný pro rodiny s dětmi, kteří využívají krásnou a čistou pláž nacházející se přímo u hotelu. Mezinárodní letiště leží pouhé 2 km od hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v až třílužkových studií. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi (za poplatek), koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, kuchyňkou s ledničkou, telefonem, trezorem (za poplatek), TV a balkonem nebo terasou.

Stravování

Stravování: bez jídla, snídaně nebo polopenze. V restauraci se nachází restaurace, hlavní bar a bar u bazénu.

Ostatní

Služby za poplatek: Wi-fi na pokoji, trezor na pokoji, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži, internetový kout.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat