Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Filerimos Village

Řecko, Rhodos, Kremasti

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 15 410 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel uprostřed rozlehlých zahrad se nachází na severozápadě ostrova, na úpatí známé hory Filerimos mezi letovisky Ialyssos a Kremasti, 2 km od jejich center, 8 km od hlavního města Rhodos a 4 km od letiště. U hotelu je zastávka autobusu. Oficiální kategorie: 4*.

Popis

Cca 700 m od pláže.
Recepce, trezory, internetový kout, půjčovna aut, motorek a kol, restaurace, a la carte snack bar, hlavní bar, bar u bazénu, 2 bazény, tenis, volejbal, basketbal, mini fotbal, supermarket, animace (1.5. – 10.10.).
Dětský bazén, dětské brouzdaliště, dětské hřiště.
Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet.

Ubytování

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (20 m2) v oblasti zahrady a bazénu, dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (26 m2) v oblasti zahrady a bazénu, apartmány pro 4 osoby (48 m2) v hlavní budově a rodinné pokoje pro 4 osoby (30 m2) v oblasti zahrady a bazénu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, ledničkou, telefonem, TV-rádiem a balkónem nebo terasou. Apartmány mají oddělenou ložnici od obývacího pokoje a malý kuchyňský kout.

Stravování

Polopenze: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové večeře (18:30 – 21:00).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat