Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Stafilia Beach

Řecko, Rhodos, Lardos

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost deště
17 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 11 347 Kč

Dostupných: 318 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Malý, útulný hotel na jihu letoviska. s velmi příjemnou atmosférou. nachází se přímo na pláži.
Info: Místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.
Upozornění: Pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.
GPS: 36.06345,27.9911.

Poloha

Klidná. V zahradě obklopen pěknými borovicemi. Restaurace, bary a obchody naleznete cca 1 km. Oblíbené místní centrum městečka Lardos cca 4 km. Pravidelné autobusové spojení do měst Lindos a Rhodos. Zastávka autobusu cca 600 m. Letiště cca 55 km.

Popis

Přímo na oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Rodinně vedený hotel disponuje 62 útulnými pokoji, rozdělenými do 6 dvoupodlažních budov. Hostům je k dispozici recepce s trezory k pronajmutí (cca 10 €/týden), místnost se sat. TV, klimatizovaná restaurace a bar. V rozlehlém venkovním prostoru se nachází sladkovodní bazén a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. WiFi zdarma ve veřejných prostorech. Samostatný dětský bazén a dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): světle zařízené a disponují malou chladničkou, sat. TV, telefonem, klimatizací (za poplatek, cca 8 €/den/pokoj) vanou nebo sprchou, WC a balkonem.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B) s výhledem na moře, jinak jako A2A.Superior pokoje (A2C/A3C): cca 42 m2, vana, klimatizace zdarma, boční výhled na moře, jinak jako A2A.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat