Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sun Beach Lindos

Řecko, Rhodos, Lardos

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost deště
17 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 050 Kč

Dostupných: 626 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace/snack bar, plážový bar (za poplatek) , bazén , dětský bazén , dětské hřiště , minimarket , parkoviště , tenis , plážový volejbal, boccia, biliard , večerní program s vystoupeními v amfiteátru na pláži , vodní sporty na pláži (za poplatek) , WiFi (za poplatek).

Poloha

Hotel byl postaven u jedné z nejkrásnějších pláži ostrova a poskytuje výhled na záliv Lardos. v pěší vzdálenosti od centra letoviska Lardos a cca 7 km od starobylého městečka Lindos. Areál tvoří hlavní budova a několik pastelových přízemních bungalovů obklopených upravenou zahradou se stromy, květinami a bazén s barem. Kosmopolitní hlavní město je vzdáleno asi 50 km.

Stravování

Program light all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře v restauraci, lehké občerstvení v průběhu dne v časech určených hotelem. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10:00 – 22:00.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýeky jsou vybaveny klimatizací (15.6. - 15.9., od 16.9. - 7 Euro/pokoj/den), vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, ledničkou a terasou. Rodinné pokoje pro max. 3 dospělé a 1 dítě nebo 2 dospělé a 2 děti s klimatizací (15.6. - 15.9., od 16.9. - 7 Euro/pokoj/den), vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, ledničkou a terasou. Dětská postýlka na vyžádání v obou typech pokojů zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat