Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Lindian Village

Řecko, Rhodos, Lindos

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 13 550 Kč

Dostupných: 259 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Resort se nachází na východním pobřeží ostrova, 10 minut cesty od vesničky Lindos, 65 km od mezinárodního letiště. Komplex je zasazen do středomořských zahrad, které se rozprostírají na pobřeží azurového moře.

Popis

Vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace, restaurace `a la carte (řecká, asijská, s rybími specialitami, denní u bazénu), konferenční centrum, nákupní galerie, lobby bar, bar s živou hudbou, kavárna. K venkovnímu vybavení patří velký bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, malá kaple (možnost pořádání svateb).

Ubytování

Luxusní ubytování – tak lze jednoduše charakterizovat pokoje pro hosty Lindian Village. Pokoje jsou zařízeny stylově a moderně, vybavení vytváří velmi svěží a zároveň útulný dojem. Jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, rádiem, trezorem, minibarem, nechybí ani připojení k internetu. K pokoji patří koupelna se sprchou a vanou, k dispozici je fén a plážově ručníky, které jsou denně obměňovány. Pokoje jsou doplněny privátním balkonem.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu( za priplatek) , 4x týdně tematické večeře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat