Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Ilyssion

Řecko, Rhodos, Pefki

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Bouřka
Cena za osobu od 11 390 Kč

Dostupných: 438 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Písčitá pláž s kamenitým vstupem do moře (vstup možný po schůdcích z kamenného mola) se nachází přímo u hotelu. Písčitá pláž s písčitým vstupem do moře je vzdálená cca 100 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, snack bar, bar u bazénu, bazén se sladkou vodou a bazén se slanou vodou, dětský bazén, dětské hřiště, TV místnost, minimarket. Hotel příležitostně pořádá řecké večery.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: Wi-Fi a internetový koutek (v recepci), vířivka, tenisové kurty, biliár.

Poloha

Hotelový areál je tvořen několika budovami v krásné zahradě. Hotel se nachází v oblasti Lindos mezi letovisky Pefkos (cca 1 km) a Lardos (cca 4 km), cca 55 km od letiště, cca 50 km od města Rhodos a cca 5 km od historického městečka Lindos. Autobusová zastávka se nachází přímo u hotelu. Hotel leží přímo u písčité pláže s kamenitým vstupem do moře.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace v období od 1.7. do 31.8. zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenosttři dospělí.

Stravování

Služby all inclusive light zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), neomezenou konzumaci nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů.

Ostatní

Menší hotel s příjemnou atmosférou, polohou na klidném místě mezi pláží Pefkos a Lardos a krásnou udržovanou zahradou. Toto vše přispívá k celkové spokojenosti hostů.
gps: 36.078175, 28.037253

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat