Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Karpathios

Řecko, Rhodos, Pefki

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Budovy se studii jsou postaveny ve svahu nad místní komunikací. Přejdete-li komunikaci, velmi rychle a pohodlně se dostanete na krásnou písečnou pláž Lee nebo na pláž Agios Thomas. Na obou plážích si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Taverny a obchody jsou také velmi blízko. Budovy jsou dostatečně vzdálené od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a upravenou zahradu s bazénem. Nedaleko je zastávka pravidelné autobusové dopravy. Autobusem se můžete dostat do Lindosu a do hlavního města Rhodos.

Ubytování

Vilky společně s bazénem vytvářejí harmonický celek. Studia se dvěmi nebo třemi lůžky jsou ve zvýšeném přízemí nebo v patře. Pokoje jsou vybaveny v egejském stylu. Studia mají prostorné zastíněné balkóny nebo slunné terasy. Ze všech studií je vzdálený výhled na moře. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, rychlovarné konvice, ledničky a základního nádobí), klimatizací (za příplatek), sejfem (za příplatek) a Wi-Fi.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Příjemné a stylové ubytování, které má bazén a celodenní služby. Nespornou výhodou je i dobrý přístup na pláže letoviska Pefki a do centra letoviska, které Vám nabídne vše, co k dovolené můžete potřebovat.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat